Бухгалтерський облік, аналіз і аудит грошових коштів підприємства та їх еквівалентів

Курсова робота (код: sam167)

Предмет: фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Характеристика базового підприємства
2. Характеристика бухгалтерської служби ПП "Укртехнік"
3. Облік грошових коштів
4. Аудит касових операцій
5. Аналіз фінансового стану
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки грошових коштів підприємств та їх еквівалентів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий облік грошових коштів та їх еквівалентів"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота включає вступ та теоретичні рубрики й прикладні пункти і висновок, регістр використаної літератури, додаток.

У передмові висвітлено важливість теми курсового проекту й мету, задачі роботи та простежено предмети й об’єкти й інформацію й методи і наукову новизну дослідження.

У теоретичному пункті оцінено загальне поняття об’єкту роботи, розгляд ступеню опрацювання досліджуваних тем вітчизняними та зарубіжними фахівцями, визнання і підтвердження необхідності особистого напрямку дослідження проблеми, огляд правової бази й фахових джерел й зроблена характеристика становища структури керування фірми і проаналізовані його основні дані господарювання й ресурсів в динаміці за попередні три роки й перспектива розвитку фірми загалом й за певними сторонами та оцінки відносно запасів покращання якості поведінки компанії.

У дослідному пункті розроблено планування інспектування і методологію перевірки грошових коштів підприємств та їх еквівалентів та визначено систему фінансового обліку в організації і методику внутрішньогосподарського контролювання й виведення результатів перевірки і складання звіту контролю.

В висновках і пропозиціях з'ясовано наслідки виконаного дослідження за темою курсової роботи й висунуті шляхи для удосконалення перевірки грошових коштів підприємств та їх еквівалентів.

Список уживаних джерел складається із матеріалів, які використовувались при вивченні теми. За текстом роботи проставлені посилання на число джерела в переліку.

У додаткових матеріалах представлені розроблені автором конфігурації документів, баланс й звіти про фінансові результати із статистичних звітів підприємства і інформаційні табличні матеріали та загальні наслідки оцінювальних розрахунків та інші джерела, вживані в курсовому проекті.

Курсовик написаний згідно із методичкою університеті, в котрому він захищався, а також згідно до установ міністерства освіти і науки України. По тексту вставлені графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу керування. Представлена курсова робота була уже вдало здана у українському інституті. Її можна споживати як зразок для виготовлення власної курсової роботи чи для сильнішого вивчення тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит стану бухгалтерського обліку підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.