Бухгалтерський облік, аналіз і аудит дебіторської і кредиторської заборгованості

Курсова робота (код: sam168)

Предмет: фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Характеристика базового підприємства
2. Облік дебіторської і кредиторської заборгованості
3. Аудит дебіторської і кредиторської заборгованості
4. Аналіз дебіторської і кредиторської заборгованості
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю дебіторської і кредиторської заборгованості, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота включає передмова і теоретичні пункти, а також прикладні основи, висновки і пропозиції, список використаної літератури, а також додатки.

У преамбулі розкрито роль теми курсового проекту, мету, задачі роботи і досліджено предмети, об’єкт і інформаційну базу та методи та загальну характеристику роботи.

В концептуальному пункті розкрито фінансове поняття предмету дослідження, розгляд ступеню розкриття поточних питань вітчизняними та іноземними ученими, визнання і обгрунтування доцільності особистого напрямку опрацювання питання та характеристику нормативної основи та спеціальної літератури та зроблена характеристика порядку конструкції менеджменту суб’єкта господарювання, охарактеризовані його основні показники господарювання та активу і пасиву в динаміці за останні 3-4 роки та майбутнє діяльності компанії в цілому та за відокремленими сторонами, оцінки щодо резервів підвищення якості поведінки фірми.

У прикладній частині представлено систему інспектування та здійснення перевірки дебіторської і кредиторської заборгованості і сформульовано систему бухобліку в підприємстві і методику внутрішнього контролювання, реалізація результатів ревізії, складання висновку контролю.

У висновку наведено результати зробленого дослідження за ідеєю курсової роботи й репрезентовані шляхи щодо вдосконалення контролю дебіторської і кредиторської заборгованості.

Список уживаної літератури укладається із матеріалів, що використовувались при вивченні тематики. За текстом роботи вставлені посилання на число джерела в реєстрі.

В додатках показані складені студентом форми документів, звіт про фінансово-майновий стан та звіт про фінансові результати із статистичних звітів фірми та інформативні табличні матеріали та попередні результати оцінювальних обчислень, другі матеріали, вживані в курсовому проекті.

Курсовик зроблений узгоджено із методичкою університеті, в котрому він був зданий, а також узгоджено до установ МОН України. За текстом зображені графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації порядку керування. Запропонована курсова робота була вже вдало захищена у київському вищому навчальному закладі. Її можливо вживати як стандарт для створення власної курсової роботи або для глибшого розучування тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит внутрішнього контролю підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.