Бухгалтерський облік, аналіз і аудит необоротних активів підприємства

Курсова робота (код: sam169)

Предмет: фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Організаційно-економічна характеристика діяльності ТОВ "Тенісний клуб "Дніпро-2"
2. Організація бухгалтерського обліку необоротних активів підприємства ТОВ "Тенісний клуб "Дніпро-2"
3. Теоретичні аспекти і економіко-правовий аналіз нормативної бази з питань обліку необоротних активів підприємства
4. Організація та методологія бухгалтерського обліку необоротних активів підприємства
5. Аналітичний та синтетичний облік необоротних активів підприємства. Відображення необоротних активів у звітності
6. Організація аналізу необоротних активів підприємства
6.1. Організаційно-інформаційна модель аналізу необоротних активів підприємства
6.2. Методика аналізу динаміки і структури необоротних активів ТОВ "Тенісний клуб "Дніпро-2"
6.3. Методика аналізу ефективності використання необоротних активів ТОВ "Тенісний клуб "Дніпро-2"
7. Аудит необоротних активів підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухобліку необоротних активів підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий облік необоротних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота розподіляється на: передмова й теоретичні розділи, а також методологічні пункти, висновки і пропозиції, перелік застосованої літератури і додатки.

У передмові проаналізовано роль теми курсового дослідження і ціль, задачі проекту та сформульовано предмети та об’єкти, інформацію та методичні засоби і наукову новизну проекту.

У теоретичній рубриці наведено загальну сутність предмету курсової, оцінку міри опрацювання досліджуваних проблем українськими та зарубіжними фахівцями, визначення і доказ необхідності власного напрямку вивчення питання та перегляд нормативної підстави й спеціальної літератури і подана оцінка становища структури керування суб’єкта господарської діяльності й охарактеризовані його головні дані господарювання, ресурсів в динаміці за попередні три періоди, майбутнє господарювання товариства взагалі та за окремими напрямами, оцінку стосовно резервів покращання ефективності роботи компанії.

В практичній рубриці розглянуто систему інспектування й методику перевірки необоротних активів підприємства й надано систему бухгалтерського обліку в організації і методику внутрішньогосподарського контролювання і виведення результатів ревізії та створення висновку перевірки.

У висновку роз'яснено наслідки виконаного опрацювання за замислом курсової роботи та показані путі стосовно покращення контролю необоротних активів підприємства.

Список вживаних джерел укладається із матеріалів, що використовувались при розгляді тематики. По тексту роботи проставлені посилання на номер джерела в списку.

В додаткових матеріалах виставлені розроблені автором конфігурації документів, звіт про фінансово-майновий стан і звіт про фінансові результати із статистичних звітів товариства і оцінювальні таблиці а також поточні результати оцінювальних обрахунків, другі джерела, застосовані в курсовому досліджені.

Курсовик написаний узгоджено з методологією вищому навчальному закладі, де він захищався, а також згідно до потреб міністерства освіти і науки України. По тексту надані графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації ходу керування. Приведена курсова робота була вже успішно складена у українському вищому навчальному закладі. Її можна вживати як приклад для виготовлення власної курсової роботи чи для глибшого оволодіння тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит витрат підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.