Бухгалтерський облік, аналіз і аудит фінансових результатів діяльності підприємства

Курсова робота (код: sam170)

Предмет: фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Організаційно-економічна характеристика ЗАТ "ТД "Будтехсервіс"
2. Облік фінансових результатів
3. Аудит фінансового результату діяльності підприємства
4. Аналіз прибутку та рентабельності
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю фінансових результатів діяльності підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий облік фінансових результатів діяльності"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота має такі розділи як вступ та концептуальні рубрики й практичні основи та висновки і пропозиції, регістр застосованих джерел і додаток.

У передмові простежено роль тематики курсового проекту і ціль й задачі проекту та роз'яснено предмети і об’єкти й інформацію, методичні засади, отримані результати роботи.

В першій рубриці вивчено теоретико-методичне поняття предмету курсової, розгляд рівня опрацювання досліджуваних тем вітчизняними та зарубіжними науковцями, визначення і підтвердження необхідності особистого напряму опрацювання проблеми та оцінку права і основи і професійних джерел і складена характеристика порядку конструкції керування суб’єкта господарювання й оцінені його основні дані господарювання й ресурсів у русі за попередні три періоди й можливості розвитку компанії взагалі, за конкретними шляхами й враження стосовно можливостей підвищення ефективності функціонування компанії.

У методологічному пункті охарактеризовано складання програми контролю й методику перевірки фінансових результатів діяльності підприємств та з'ясовано систему бухобліку у підприємстві, методику внутрішньогосподарського контролю, виведення наслідків перевірки та складення висновку аудиту.

У висновку представлено наслідки реалізованого досліду за темою курсового проекту і репрезентовані напрями відносно покращання аудиту фінансових результатів діяльності підприємств.

Регістр застосованої літератури збирається із матеріалів, що були використані при розгляді тематики. По тексту роботи вставлені посилання на число джерела у реєстрі.

В додатку виставлені складені автором шаблони документів, баланси, форма №2 із річної звітності фірми та інформаційні табличні матеріали, первинні результати оцінювальних обрахунків й інші джерела, застосовані у курсовій роботі.

Курсовик виконаний відповідно з методичними рекомендаціями ВУЗу, де він був зданий, а також згідно до вимог міністерства освіти і науки України. По тексту відображені ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації процесу управління. Ця курсова робота була уже успішно складена у столичному університеті. Її можна використовувати як зразок для написання особистої курсової роботи чи для більшого пізнання тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит товарних операцій підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.