Аналіз достатності, ліквідності та ефективності грошових потоків підприємства в умовах ринкової економіки

Курсова робота (код: sam202)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Місце і роль аналізу в системі управління грошовими потоками
2. Економічна характеристика грошових потоків
3. Огляд нормативно-правової бази
4. Організаційно-економічна характеристика підприємства транспорту
5. Організаційно-інформаційна модель аналізу грошових потоків
6. Загальний аналіз грошових потоків підприємства транспорту
7. Факторний аналіз грошових потоків
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки достатності, ліквідності та ефективності грошових потоків підприємства в умовах ринкової економіки, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз достатності, ліквідності та ефективності грошових потоків"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження складає вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі висвітлено актуальність аналізу руху грошових коштів, надано мету і завдання курсової роботи, а також зумовлено методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи з'ясовано становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, проаналізовано економічну сутність грошових потоків підприємства, роз'яснено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, представлено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, охарактеризовано організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, визначено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В другій частині курсової роботи оцінено розробку і обґрунтування методики аналізу, сформульовано організаційно-інформаційну модель аналізу, простежено організацію і здійснення оцінки наявності достатності, ліквідності та ефективності грошових потоків підприємства в умовах ринкової економіки, опрацьовано розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, висунуто фактори, що впливають на об'єкт аналізу, розглянуто розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, обстежено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках розроблено узагальнені результати дослідження аналізу, а також окреслено пропозиції щодо удосконалення аналізу грошових потоків підприємства в умовах ринкових відносин.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит доходів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.