Аудит власного капіталу підприємства та ефективності його використання

Курсова робота (код: sam210)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні основи аудиту власного капіталу підприємства та ефективності його використання

1.1. Економічна сутність власного капіталу і його роль в системі управління підприємством
1.2. Огляд нормативно-правової та спеціальної літератури з питань дослідження
1.3. Організаційно-економічна характеристика ТОВ «Україна-95»

Розділ 2. Організація і методика аудиту ефективності використання власного капіталу підприємства

2.1. Організаційно-інформаційна модель аналізу і аудиту власного капіталу
2.2. Організація та планування аудиту власного капіталу підприємства
2.3. Методика аудиту власного капіталу підприємства та ефективності його використання
2.4. Використання результатів аналізу в процесі аудиту власного капіталу

Розділ 3. Методика аудиту власного капіталу підприємства та ефективності його використання на основі застосування сучасних інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю власного капіталу підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит власного капіталу"Структура курсової роботи по проблемі

Пропонована курсова робота включає преамбула й теоретичні розділи й аналітичні рубрики та висновки і пропозиції, перелік використаних джерел, а також додатки.

В преамбулі обстежено вагомість тематики курсового дослідження й ціль і задачі дослідження, простежено предмет і об’єкт, інформацію і методичні засади та отримані результати проекту.

У концептуальному пункті обстежено фінансову характеристику об’єкту роботи, оцінку міри розкриття цих тем нашими та іноземними вченими, визначення і доказ необхідності особистого напряму дослідження теми та характеристику нормативної підстави, спеціальної літератури і надана оцінка системи побудови керування компанії, оцінені його загальні показники діяльності і ресурсів у динаміці за попередні три періоди і можливості діяльності суб’єкта господарської діяльності в цілому та за конкретними курсами, оцінювання стосовно ресурсів підвищення ефективності поведінки суб’єкта господарської діяльності.

В аналітичній частині сформульовано організацію інспектування та методологію аудиту власного капіталу підприємства і з'ясовано систему фінансового обліку у організації та методику внутрішнього контролювання, виведення результатів контролю і написання звіту перевірки.

У висновку оглянуто результати реалізованого дослідження за замислом курсової роботи, описані напрями для удосконалення перевірки власного капіталу підприємства.

Регістр використаної літератури складається з матеріалів, які були використані при розгляді теми. По тексту курсовика виставлені посилання на число джерела у регістрі.

У додатках представлені розроблені студентом форми документів, баланси та звіт про фінансові результати із статистичної звітності товариства й аналітичні таблиці, поточні результати аналітичних обчислень а також інші джерела, вживані в курсовому проекті.

Курсовик виконаний відповідно з методикою інституті, в якому він був захищений, а також узгоджено до вимог міністерства освіти і науки України. За текстом надані ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації порядку менеджменту. Надана курсова робота була вже благополучно здана в провідному ВУЗі. Її можливо використовувати як зразок для написання Вашої курсової роботи або для сильнішого оволодіння теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит фінансових результатів діяльності підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.