Контроль і ревізія збереження і використання майна на підприємствах комунальної форми власності

Курсова робота (код: sam211)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність майна комунальних підприємств
2. Розвиток контрольно-ревізійного процесу в Україні
3. Організація і планування контрольно-ревізійної роботи в КРУ
4. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури
5. Організаційно-правова характеристика КП ГХ "Джерело"
6. Методика проведення перевірки збереження та використання майна на підприємствах комунальної форми власності
7. Система обліку, аналізу і контролю збереження і використання майна на підприємствах комунальної форми власності в умовах застосування комп'ютерних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю збереження і використання майна на підприємствах комунальної форми власності, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія збереження і використання майна"Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота складається із підрозділів: вступ і концептуальні основи та контрольні основи, а також висновок, список вживаних джерел й доповнення.

У передмові розкрито важливість теми курсової роботи, мету і задачі проекту, охарактеризовано предмет й об’єкти і інформативні матеріали й методичні засоби й загальну характеристику дослідження.

У першому розділі простежено економічну сутність об’єкту курсової, оцінку рівня розкриття досліджуваних питань українськими та іноземними ученими, визнання і доведення необхідності особистого напрямку вивчення проблеми і аналіз правової бази, спеціальних джерел й висунута характеристика стану побудови керування товариства і оцінені його загальні показники діяльності, ресурсів в русі за останні три періоди і перспективи діяльності компанії в цілому і за окремими сторонами, оцінки щодо запасів покращення ефективності роботи суб’єкта господарювання.

В дослідній частині з'ясовано складання програми інспектування, методику контролю збереження і використання майна на підприємствах комунальної форми власності й оцінено систему бухобліку у підприємстві, методику внутрішньогосподарського контролю і реалізація наслідків перевірки і створення висновку аудиту.

В висновку наведено наслідки зробленого вивчення за замислом курсового проекту і окреслені пропозиції для вдосконалення аудиту збереження і використання майна на підприємствах комунальної форми власності.

Список застосованих джерел укладається з матеріалів, що були використані при вивченні теми. По тексту курсовика вставлені посилання на номер літератури в переліку.

В доповненнях представлені складені студентом форми документів, форма №1 і форма №2 з статистичної звітності підприємства й оцінювальні табличні матеріали а також поточні результати аналітичних розрахунків а також інакші матеріали, вживані в курсовому досліджені.

Курсовик створений відповідно з методологією вищому навчальному закладі, де він був захищений, а також відповідно до установ МОН України. По тексту відображені графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації порядку управління. Приведена курсова робота була уже вдало складена в провідному інституті. Її можливо вживати як зразок для створення Вашої курсової роботи чи для сильнішого пізнання тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік прибутку підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.