Контроль виробничих витрат та собівартості реалізованої продукції підприємств промисловості

Курсова робота (код: sam212)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність виробничих витрат та собівартості реалізованої продукції підприємств промисловості
2. Критичний огляд нормативно-законодавчої бази та спеціальної літератури з контролю виробничих витрат та собівартості реалізованої продукції підприємств промисловості
3. Організаційно-економічна характеристика ПП "Серпень"
4. Організація і планування контролю виробничих витрат та собівартості реалізованої продукції підприємств промисловості
5. Методика контролю виробничих витрат та собівартості реалізованої продукції підприємств промисловості
6. Контроль виробничих витрат в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю виробничих витрат та собівартості реалізованої продукції підприємств промисловості, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дійсна курсова робота розподіляється на: преамбула і концептуальні бази, а також прикладні пункти, а також висновок, список використаних джерел і додатки.

В преамбулі простежено актуальність тематики курсової роботи й мету й задачі роботи, обстежено предмети і об’єкти й інформаційні бази та методичні засоби, загальну характеристику дослідження.

У теоретичному пункті надано загальне поняття об’єкту курсової, оцінку міри розробки досліджуваних тем вітчизняними та зарубіжними фахівцями, визначення і доведення потреби власного напрямку дослідження питання й характеристику права і підстави і професіональних джерел й висунута характеристика стану конструкції управління фірми та проаналізовані його основні дані діяльності й ресурсів у динаміці за останні три роки та перспективи розвитку суб’єкта господарської діяльності загалом, за конкретними сторонами і оцінку відносно можливостей підвищення ефективності функціонування суб’єкта господарської діяльності.

У аудиторській рубриці охарактеризовано складання програми інспектування та методику контролю виробничих витрат та собівартості реалізованої продукції підприємств промисловості й оглянуто систему бухобліку у організації та методику внутрішньогосподарського контролю й узагальнення наслідків перевірки й створення звіту контролю.

У висновку охарактеризовано результати проведеного опрацювання за замислом курсової роботи та окреслені шляхи стосовно вдосконалення перевірки виробничих витрат та собівартості реалізованої продукції підприємств промисловості.

Список застосованої літератури збирається з матеріалів, які використовувались при розгляді тематики. За текстом курсовика виставлені виноски на число джерела у регістрі.

У додатку надані складені автором шаблони документів, звіт про фінансово-майновий стан та звіти про фінансові результати із фінансових звітів суб’єкта господарювання й інформативні табличні матеріали і первинні результати аналітичних розрахунків, другі матеріали, вживані в курсовому проекті.

Курсовик зроблений узгоджено із методичкою ВУЗу, в котрому він захищався, а також відповідно до правил міністерства освіти і науки України. За текстом відображені ілюстративні дані, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу управління. Пропонована курсова робота була вже благополучно складена у київському ВУЗі. Її можна застосовувати як приклад для створення своєї курсової роботи чи для сильнішого розучування теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік товарних запасів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.