Оцінка ефективності використання основних фондів на підприємстві

Курсова робота (код: sam219)

Предмет: фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ

Розділ 1. Економічна сутність основних фондів підприємств

Розділ 2. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства

Розділ 3. Аналіз ефективності використання основних фондів підприємства

Розділ 4. Оцінка ефективності використання основних фондів в умовах використання новітніх інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту ефективності використання основних фондів на підприємстві, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий менеджмент ефективності використання основних фондів"Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота має такі розділи як введення і концептуальні рубрики, а також методичні пункти, а також висновок, перелік використаних джерел, додатки.

В вступі висвітлено важливість теми курсової роботи й ціль і завдання дослідження і представлено предмети і об’єкт й інформаційну базу, методичний спосіб й отримані результати роботи.

У теоретичній частині надано практичне поняття об’єкту роботи, оцінку рівня розробки цих тем українськими та закордонними ученими, визнання і підтвердження доцільності особистого напряму дослідження питання й аналіз правової підстави, фахової літератури й висунута характеристика системи структури керування підприємства й проаналізовані його загальні дані господарювання та ресурсів у русі за попередні три періоди, майбутнє діяльності суб’єкта господарської діяльності в цілому та за деякими сторонами, оцінювання відносно можливостей підвищення якості функціонування фірми.

У методологічній частині розроблено систему інспектування, методологію контролю ефективності використання основних фондів на підприємстві та надано систему бухобліку у організації та методику внутрішнього контролю і реалізація наслідків перевірки і складання висновку аудиту.

У висновку обстежено наслідки виконаного вивчення за задумом курсового дослідження й виведені путі для вдосконалення перевірки ефективності використання основних фондів на підприємстві.

Перелік використаної літератури складається з матеріалів, що були використані при вивченні проблеми. За текстом курсовика вставлені виноски на число літератури в переліку.

У додатках представлені складені автором форми документів, форма №1 й звіт про сукупний дохід з фінансових звітів суб’єкта господарювання а також оцінювальні таблиці й загальні наслідки аналітичних обчислень а також інші джерела, застосовані у курсовій роботі.

Курсовик зроблений відповідно із методичкою ВУЗу, де він був захищений, а також узгоджено до правил МОН України. По тексту зображені графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації порядку керування. Приведена курсова робота була вже вдало захищена в провідному інституті. Її можливо вживати як стандарт для створення своєї курсової роботи чи для глибшого пізнання тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит основних засобів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.