Контроль запасів підприємств роздрібної торгівлі

Курсова робота (код: sam220)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Місце і роль контролю в системі управління запасами торгівельного підприємства
2. Економічна сутність запасів підприємства роздрібної торгівлі
3. Огляд нормативно-правової бази, спеціальної та періодичної літератури з питань контролю запасів
4. Організаційно-економічна характеристика ТОВ "Меркурій"
5. Організаційно-економічна модель контролю запасів підприємств роздрібної торгівлі
6. Планування та організація контролю запасів
7. Методика контролю запасів підприємств роздрібної торгівлі
8. Методика контролю запасів підприємства в умовах використання сучасних інформаційних систем
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю запасів підприємств роздрібної торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія запасів"Структура курсової роботи по проблемі

Ця курсова робота розподіляється на: вступ й концептуальні пункти і аналітичні основи і висновки і пропозиції, реєстр використаної літератури, а також додаткові матеріали.

В передмові розроблено вагомість теми курсового проекту, ціль та задачі дослідження, обстежено предмет, об’єкти і інформативні матеріали й методологічні прийоми та напрямки апробації проекту.

У першій частині сформульовано загальну характеристику об’єкту дослідження, аналіз рівня розробки цих проблем вітчизняними та закордонними вченими, визнання і підтвердження вимоги свого напрямку опрацювання теми й характеристику права і бази та професіональних джерел та надана характеристика становища конструкції керування підприємства та охарактеризовані його головні статті господарювання, активу і пасиву в динаміці за колишні 3-4 періоди й можливості розвитку товариства взагалі й за деякими сторонами й оцінки стосовно можливостей покращання ефективності поведінки суб’єкта господарської діяльності.

У дослідній частині наведено організацію контролю та проведення контролю запасів підприємств роздрібної торгівлі і охарактеризовано систему бухобліку у фірмі та методику внутрішньогосподарського контролю й реалізація наслідків ревізії і написання висновку контролю.

У висновку розкрито наслідки здійсненого досліду за темою курсової роботи і окреслені путі щодо удосконалення контролю запасів підприємств роздрібної торгівлі.

Список використаної літератури укладається із матеріалів, що були використані при розгляді тематики. За текстом роботи вставлені виноски на число джерела в реєстрі.

У додатках представлені складені автором конфігурації документів, форма №1, звіт про фінансові результати із фінансових звітів компанії й оцінювальні таблиці та попередні результати оцінювальних обчислень, інакші джерела, застосовані в курсовій роботі.

Курсовик виконаний згідно з методикою інституті, в котрому він був захищений, а також відповідно до потреб МОН України. По тексту вставлені графічні дані, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації порядку управління. Дана курсова робота була вже благополучно захищена у українському інституті. Її можливо застосовувати як зразок для написання власної курсової роботи або для глибшого пізнання теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік фінансових результатів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.