Контроль операцій з необоротними активами підприємства

Курсова робота (код: sam221)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність необоротних активів: поняття, склад, оцінка та огляд підприємства
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази з контролю необоротних активів
3. Організаційно-економічна характеристика підприємства ТОВ "Агромат"
4. Організаційно-інформаційна модель контролю операцій з необоротними активами підприємства
5. Методика проведення контролю і ревізії операцій з необоротними активами підприємства
6. Організація контролю операцій з необоротними активами підприємства
7. Методика проведення контролю операцій з необоротними активами в умовах використання сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю операцій з необоротними активами підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Запропонована курсова робота структурується на: преамбула, а також теоретичні пункти й аудиторські бази і висновок, перелік застосованої літератури, додатки.

У введенні розглянуто актуальність тематики курсового дослідження, мету та задачі дослідження та розроблено предмет, об’єкти та інформаційну базу та методи та загальну характеристику проекту.

У концептуальній рубриці представлено методичну характеристику предмету курсової, розгляд міри розкриття досліджуваних тем нашими та іноземними вченими, визнання і підтвердження потреби особистого напрямку вивчення теми, аналіз правової бази і наукової літератури і складена аналітика системи побудови керування товариства і проаналізовані його основні статті діяльності, активу і пасиву у русі за останні три періоди й майбутнє господарювання фірми загалом, за окремими сторонами і оцінювання щодо можливостей покращення якості функціонування суб’єкта господарювання.

В аналітичній рубриці розкрито організацію інспектування та методологію аудиту операцій з необоротними активами підприємства та проаналізовано систему бухобліку у товаристві і методику внутрішньогосподарського контролю та виведення результатів контролю, складення звіту аудиту.

У висновку вивчено результати проведеного досліду за задумом курсового дослідження та описані шляхи для вдосконалення аудиту операцій з необоротними активами підприємства.

Реєстр вживаної літератури збирається із матеріалів, що були використані при дослідженні теми. По тексту роботи проставлені виноски на номер джерела в регістрі.

У додаткових матеріалах виставлені розроблені студентом шаблони документів, баланси і форма №2 з фінансових звітів фірми а також аналітичні табличні матеріали і загальні результати аналітичних обрахунків і другі матеріали, застосовані у курсовому досліджені.

Курсовик створений узгоджено із методичкою університеті, в котрому він був зданий, а також узгоджено до вимог МОН України. По тексту вставлені графічні дані, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації ходу менеджменту. Надана курсова робота була вже вдало здана в провідному інституті. Її можна вживати як стандарт для створення своєї курсової роботи чи для точнішого оволодіння тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит власного капіталу підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.