Аналіз витрат на підприємстві за елементами витрат і статтями калькуляції

Курсова робота (код: sam249)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Місце, роль аналізу витрат в системі управління підприємством
2. Класифікація витрат підприємства
3. Економіко правовий аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з питань дослідження.
4. Організаційно-економічна характеристика ТОВ "Резонанс"
5. Організаційно-інформаційна модель аналізу витрат на підприємстві за елементами витрат і статтями калькуляції
6. Методика аналізу витрат на підприємстві за елементами витрат і статтями калькуляції
7. Методика витрат на підприємстві за елементами витрат і статтями калькуляції в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки витрат на підприємстві за елементами витрат і статтями калькуляції, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі вивчено актуальність аналізу видатків і затрат, досліджено мету і завдання дослідження, а також висунуто предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі дослідження роз'яснено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, зумовлено теорію аналізу витрат підприємства, охарактеризовано наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, обстежено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, сформульовано коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, проаналізовано головні результати діяльності суб’єкта господарювання. У наступному елементі курсової роботи опрацьовано економічний аналіз об’єкта дослідження, оглянуто об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, оцінено аналіз структури і динаміки витрат на підприємстві за елементами витрат і статтями калькуляції, розкрито розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, наведено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, надано фінансову оцінку ефективності використання, висвітлено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках розглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також простежено пропозиції щодо удосконалення аналізу витрат підприємства в період становлення ринкових відносин.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит доходів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.