Аналіз довгострокових і поточних зобов'язань підприємства

Курсова робота (код: sam253)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Місце і роль аналізу в системі управління зобов'язань
2. Економічна характеристика зобов'язань
3. Організаційно-економічна характеристика ТОВ "ТК Астра Трейд"
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу зобов'язань
5. Загальний аналіз зобов'язань
6. Аналіз ефективності зобов'язань підприємства
7. Методика та оптимізація джерел зобов'язань
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки довгострокових і поточних зобов'язань підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз довгострокових і поточних зобов'язань"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження складає вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі розкрито актуальність аналізу заборгованості, охарактеризовано мету і завдання дослідження, а також опрацьовано предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретичних засадах дослідження роз'яснено місце аналізу в управлінні підприємством, оглянуто економічну сутність зобов'язань підприємства, розглянуто наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, представлено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, досліджено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, простежено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В практичному розділі курсової роботи вивчено розробку і обґрунтування методики аналізу, розроблено інформаційне забезпечення та методи аналізу, зумовлено організацію і здійснення оцінки наявності довгострокових і поточних зобов'язань підприємств, визначено напрямки удосконалення методики аналізу, надано аналіз впливу факторів на результативний показник, з'ясовано фінансову оцінку ефективності використання, сформульовано вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках наведено узагальнені результати дослідження аналізу, а також проаналізовано направлення щодо покращення аналізу зобов'язань підприємства в системі господарської діяльності.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит товарних операцій підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.