Аналіз майнового потенціалу в системі управління підприємством

Курсова робота (код: sam256)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади економічного аналізу в системі управління майновим потенціалом підприємства

1.1. Економічна характеристика майна підприємства
1.2. Огляд нормативно-правової бази та спеціальної літератури з питань оцінки ефективності використання майногово потенціалу підприємства

Розділ 2. Аналіз майнового потенціалу підприємства

2.1. Організаційно-економічна характеристика ТОВ "Карше"
2.2. Організаційно-інформаційна модель аналізу активів ТОВ "Карше"
2.3. Загальний аналіз майнового потенціалу ТОВ "Карше"
2.4. Аналіз ефективності використання майнового потенціалу ТОВ "Карше"

Розділ 3. Методика аналізу майнового потенціалу та його оптимізації на основі застосування сучасних інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки майнового потенціалу в системі підприємством, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота розподіляється на вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі оцінено актуальність обліку, аналізу і аудиту матеріальних ресурсів, розглянуто мету і завдання курсової роботи, а також визначено методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи висунуто становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, надано сутнісне значення майна підприємства, роз'яснено законодавчі акти і літературу з аналізу, обстежено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, з'ясовано коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, сформульовано динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи представлено економічний аналіз об’єкта дослідження, розкрито організаційно-інформаційну модель аналізу, охарактеризовано аналіз структури і динаміки майнового потенціалу в системі підприємством, наведено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, простежено здійснення чинникового аналізу, розроблено економічний аналіз якості користування, опрацьовано вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках окреслено узагальнені результати дослідження аналізу, а також висвітлено направлення щодо покращення аналізу майна підприємства в нових умовах господарювання.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит витрат підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.