Аналіз використання робочого часу і продуктивності праці

Курсова робота (код: sam263)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика трудових ресурсів і продуктивності праці
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та критичний огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу використання робочого часу і продуктивності праці
5. Загальний аналіз використання робочого часу і продуктивності праці
6. Аналіз ефективності використання робочого часу
7. Методика аналізу використання робочого часу і продуктивності праці на основі застосування сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки використання робочого часу і продуктивності праці, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз використання робочого часу і продуктивності праці"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота складає вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі розкрито актуальність аналізу ефективності використання трудових ресурсів, розглянуто мету і завдання курсової роботи, а також сформульовано інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи обстежено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, проаналізовано науковий зміст праці та її продуктивності на підприємстві, зумовлено законодавчі акти і літературу з аналізу, представлено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, висунуто організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, оглянуто аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В практичному розділі курсової роботи опрацьовано результати аналізу та обґрунтування пропозицій, визначено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, надано методику загального аналізу використання робочого часу і продуктивності праці, досліджено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, оцінено методику факторного аналізу, окреслено економічний аналіз якості користування, з'ясовано вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках наведено узагальнені результати дослідження аналізу, а також простежено пропозиції щодо удосконалення аналізу праці та її продуктивності на підприємстві в умовах ринкових відносин.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік кредиторської заборгованості підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.