Аналіз ефективності використання власних основних засобів на підприємстві готельного бізнесу в умовах нової облікової політики

Курсова робота (код: sam265)

Предмет: готельне господарство

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність основних засобів
2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з аналізу основних засобів
3. Організаційно-економічна характеристика ГОК "Камелот"
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу власних основних засобів
5. Аналіз динаміки та структури власних основних засобів
6. Аналіз ефективності використання власних основних засобів
7. Методика аналізу власних основних засобів в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади готельного господарства ефективності використання власних основних засобів на підприємстві готельного бізнесу в умовах нової облікової політики, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота налічує вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі сформульовано актуальність готельного господарства, окреслено мету і завдання дослідження, а також наведено методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В частині доктрини дослідження зумовлено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, обстежено науковий зміст діяльності підприємств готельного бізнесу, простежено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, проаналізовано основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, розкрито структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, з'ясовано економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В другій частині курсової роботи охарактеризовано аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, розглянуто об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, висвітлено організацію і здійснення оцінки наявності ефективності використання власних основних засобів на підприємстві готельного бізнесу в умовах нової облікової політики, визначено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, вивчено методику факторного аналізу, надано економічний аналіз якості користування, роз'яснено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках розроблено узагальнені результати дослідження аналізу, а також представлено пропозиції щодо удосконалення аналізу діяльності підприємств готельного бізнесу в умовах ринкових відносин.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік, аналіз і аудит орендних операцій підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.