Контроль дебіторської та кредиторської заборгованості підприємства торгівлі

Курсова робота (код: sam275)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність дебіторської і кредиторської заборгованості підприємства
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази з контролю дебіторської і кредиторської заборгованості підприємства
3. Організаційно-економічна характеристика ТОВ "Астра-Рекордз"
4. Організаційно-інформаційна модель контролю дебіторської і кредиторської заборгованості підприємства
5. Організація і планування контролю і ревізії дебіторської і кредиторської заборгованості
6. Методика контролю і ревізії дебіторської і кредиторської заборгованості
7. Методика контролю і ревізії дебіторської і кредиторської заборгованості підприємства в умовах комп'ютеризації
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю дебіторської та кредиторської заборгованості підприємства торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Запропонована курсова робота має такі розділи як вступ, теоретичні розділи й аудиторські бази, висновки і пропозиції, регістр вживаних джерел, додаткові матеріали.

В передмові оглянуто актуальність теми курсового проекту і ціль та завдання роботи та розроблено предмети та об’єкт та інформацію і методи, загальну характеристику проекту.

У першому розділі розкрито загальне поняття предмету роботи, аналіз міри опрацювання цих питань нашими та зарубіжними науковцями, визнання і доведення вимоги свого напрямку опрацювання питання та аналіз права і підстави та професійних джерел, складена оцінка порядку побудови менеджменту компанії й проаналізовані його головні дані господарювання та активу і пасиву у динаміці за колишні 3-4 роки і можливості господарювання фірми загалом та за деякими напрямами, оцінювання стосовно резервів покращання ефективності поведінки суб’єкта господарювання.

У практичному розділі висвітлено складання програми перевірки, здійснення контролю дебіторської та кредиторської заборгованості підприємства торгівлі й опрацьовано систему бухгалтерського обліку у товаристві і методику внутрішнього контролювання й узагальнення наслідків ревізії та написання висновку перевірки.

В висновку вивчено результати проведеного досліду за ідеєю курсового проекту та описані шляхи відносно покращення перевірки дебіторської та кредиторської заборгованості підприємства торгівлі.

Перелік вживаних джерел складається з матеріалів, що використовувались при вивченні проблеми. За текстом роботи виставлені посилання на число літератури в регістрі.

У додатках надані створені автором форми документів, баланс, звіт про фінансові результати із фінансових звітів суб’єкта господарювання, інформативні табличні матеріали, загальні результати оцінювальних обчислень й другі джерела, застосовані у курсовому досліджені.

Курсовик зроблений згідно із методичними рекомендаціями вищому навчальному закладі, в якому він був зданий, а також відповідно до вимог МОН України. По тексту вставлені ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу управління. Ця курсова робота була уже якісно складена у столичному університеті. Її можливо споживати як шаблон для створення особистої курсової роботи чи для більшого оволодіння теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз грошових потоків підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.