Контроль необоротних активів бюджетної установи

Курсова робота (код: sam276)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність необоротних активів бюджетної установи
2. Критичний огляд нормативно-законодавчої бази та спеціальної літератури з контролю використання необоротних активів бюджетної установи
3. Організаційно-економічна характеристика Управління освіти Святошинського району м. Києва
4. Організація і планування контролю ефективності використання необоротних активів бюджетної установи
5. Методика контролю ефективності використання необоротних активів бюджетної установи
6. Контроль необоротних активів в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю необоротних активів бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота структурується на: вступ й концептуальні основи та методологічні рубрики і висновок, регістр використаних джерел та доповнення.

В вступі розкрито актуальність тематики курсового проекту та мету, завдання проекту, висвітлено предмет й об’єкти й інформаційні бази й методичний спосіб й наукову новизну дослідження.

У теоретичній рубриці обстежено економічну характеристику предмету роботи, аналіз міри розробки цих тем вітчизняними та іноземними фахівцями, визначення і доказ необхідності власного напрямку дослідження проблеми й характеристику права і бази та фахових джерел, складена характеристика порядку структури керування компанії й проаналізовані його головні показники господарювання й балансу в динаміці за попередні 3-4 періоди, перспективи господарювання суб’єкта господарської діяльності в цілому й за окремими курсами, оцінювання стосовно можливостей підвищення якості поведінки суб’єкта господарської діяльності.

В аналітичному розділі розроблено систему перевірки й методику перевірки необоротних активів бюджетної установи та сформульовано систему бухгалтерського обліку у компанії, методику внутрішньогосподарського контролювання, реалізація результатів контролю й написання звіту аудиту.

У висновках і пропозиціях розроблено наслідки зробленого опрацювання за концепцією курсової роботи й репрезентовані пропозиції стосовно удосконалення перевірки необоротних активів бюджетної установи.

Реєстр застосованої літератури збирається з матеріалів, які були використані при дослідженні проблеми. За текстом курсовика вставлені посилання на число літератури у реєстрі.

В додатку надані складені автором шаблони документів, форма №1, звіт про сукупний дохід з фінансових звітів компанії а також аналітичні табличні матеріали і загальні наслідки аналітичних обрахунків, інакші джерела, використані у курсовому проекті.

Курсовик створений узгоджено з методичними рекомендаціями ВИШі, в котрому він був зданий, а також узгоджено до установ міністерства освіти і науки України. За текстом відображені ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації ходу менеджменту. Запропонована курсова робота була уже якісно захищена в українському інституті. Її можливо використовувати як приклад для створення особистої курсової роботи або для більшого оволодіння теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз зобов'язань підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.