Контроль економічного потенціалу і фінансового стану підприємства

Курсова робота (код: sam277)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність фінансового стану підприємства
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази з контролю фінансового стану підприємства
3. Організаційно-економічна характеристика ТОВ "Науково-виробничий центр земельно-інформаційних систем"
4. Організаційно-інформаційна модель контролю фінансового стану підприємства
5. Організація і планування контролю і ревізії фінансового стану
6. Методика контролю і ревізії фінансового стану ТОВ "НВЦ ЗІС"
7. Методика контролю і ревізії фінансового стану підприємства в умовах комп'ютеризації
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю економічного потенціалу і фінансового стану підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія економічного потенціалу і фінансового стану"Структура курсової роботи по проблемі

Надана курсова робота містить вступ і теоретичні рубрики, а також аудиторські розділи й висновок, регістр уживаної літератури й додаток.

В преамбулі надано роль теми курсового дослідження, ціль та завдання проекту та з'ясовано предмети та об’єкти та інформативні матеріали та методичний спосіб і наукову новизну проекту.

У концептуальному пункті з'ясовано теоретико-методичне поняття предмету роботи, розгляд ступеню розробки цих проблем українськими та іноземними вченими, визнання і обгрунтування потреби свого напряму опрацювання теми, перегляд правової основи, спеціальної літератури та подана характеристика системи структури менеджменту фірми й оцінені його головні статті діяльності і балансу у динаміці за колишні три періоди та перспективи розвитку товариства взагалі, за певними напрямами та враження стосовно запасів покращення якості роботи компанії.

У практичній рубриці оцінено складання програми контролю, проведення перевірки економічного потенціалу і фінансового стану підприємства й надано систему фінансового обліку в компанії та методику внутрішньогосподарського контролю й узагальнення наслідків контролю, створення звіту аудиту.

В висновку сформульовано результати зробленого вивчення за концепцією курсового проекту, показані пропозиції відносно вдосконалення перевірки економічного потенціалу і фінансового стану підприємства.

Перелік уживаної літератури складається із матеріалів, що були використані при вивченні проблеми. За текстом роботи виставлені посилання на номер джерела в переліку.

В додатку представлені створені автором шаблони документів, звіт про фінансово-майновий стан, звіт про фінансові результати з річної звітності суб’єкта господарювання і оцінювальні таблиці, поточні наслідки аналітичних розрахунків, інші матеріали, використані в курсовій роботі.

Курсовик зроблений узгоджено із методичкою вищому навчальному закладі, де він був зданий, а також відповідно до установ міністерства освіти і науки України. За текстом надані ілюстративні дані, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу керування. Дана курсова робота була уже успішно складена в українському ВУЗі. Її можливо вживати як приклад для написання власної курсової роботи чи для глибшого розучування теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз необоротних активів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.