Контроль кредиторської заборгованості в підприємствах виробничої сфери

Курсова робота (код: sam278)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність кредиторської заборгованості
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази з контролю і ревізії кредиторської заборгованості
3. Організаційно-економічна характеристика ТОВ "Три Ведмеді"
4. Організаційно-інформаційна модель контролю і ревізії операцій по кредиторській заборгованості підприємства
5. Організація і планування контролю і ревізії операцій по кредиторській заборгованості
6. Методика контролю і ревізії операцій по кредиторській заборгованості
7. Методика контролю і ревізії операцій по кредиторській заборгованості в умовах комп'ютеризації
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю кредиторської заборгованості в підприємствах виробничої сфери, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія кредиторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота розподіляється на: введення і концептуальні пункти, а також аналітичні бази й висновок, реєстр використаної літератури, а також додаток.

У вступі простежено значення тематики курсового проекту та мету і завдання проекту та проаналізовано предмет і об’єкти, інформацію та методичні засади і отримані результати роботи.

У концептуальному розділі опрацьовано методичну сутність предмету роботи, аналіз міри опрацювання цих питань вітчизняними та закордонними вченими, визнання і доведення необхідності особистого напряму вивчення теми та оцінку нормативної основи й професіональних джерел і зроблена оцінка системи структури керування суб’єкта господарської діяльності та оцінені його основні дані господарювання й балансу у динаміці за попередні 3-4 роки, перспектива господарювання товариства загалом, за конкретними напрямами і оцінки щодо ресурсів покращення якості поведінки суб’єкта господарської діяльності.

У аудиторському розділі розглянуто систему контролю й здійснення перевірки кредиторської заборгованості в підприємствах виробничої сфери та розглянуто систему бухгалтерського обліку в організації і методику внутрішнього контролювання і виведення наслідків контролю й створення звіту контролю.

У висновку наведено наслідки здійсненого дослідження за ідеєю курсового проекту, виведені путі для удосконалення контролю кредиторської заборгованості в підприємствах виробничої сфери.

Регістр уживаних джерел укладається з матеріалів, які були використані при вивченні проблеми. По тексту роботи вставлені виноски на номер літератури у регістрі.

В додаткових матеріалах надані складені студентом конфігурації документів, баланси та звіт про сукупний дохід із фінансової звітності компанії, інформаційні таблиці і загальні наслідки аналітичних обрахунків й другі матеріали, застосовані у курсовому досліджені.

Курсовик зроблений згідно із методичними рекомендаціями університеті, де він був зданий, а також узгоджено до правил міністерства освіти і науки України. По тексту надані ілюстративні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації процесу керування. Представлена курсова робота була вже якісно здана у українському ВУЗі. Її можна застосовувати як зразок для виготовлення своєї курсової роботи чи для глибшого оволодіння теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз прибутку підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.