Контроль і ревізія операцій з необоротними активами підприємств виробництва

Курсова робота (код: sam279)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність необоротних активів підприємств
2. Критичний огляд нормативно-законодавчої бази та спеціальної літератури з контролю необоротних активів підприємств
3. Організаційно-економічна характеристика підприємства
4. Організація і планування контролю необоротних активів підприємств
5. Методика контролю необоротних активів підприємств
6. Контроль необоротних активів в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю операцій з необоротними активами підприємств виробництва, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота складається із підрозділів: вступ та теоретичні основи та практичні частини й висновки і пропозиції, реєстр використаних джерел, додатки.

У преамбулі сформульовано вагомість тематики курсової роботи й мету та завдання проекту та опрацьовано предмети й об’єкт й інформаційні бази й методичні засоби і наукову новизну проекту.

В теоретичній частині обстежено загальну характеристику об’єкту роботи, розгляд рівня опрацювання цих тем нашими та зарубіжними науковцями, визначення і підтвердження доцільності свого напрямку дослідження теми й оцінку законодавства і бази, професійної літератури та подана характеристика системи конструкції керування товариства, проаналізовані його основні статті діяльності, активу і пасиву у динаміці за колишні 3-4 періоди, можливості діяльності товариства взагалі та за деякими напрямами та оцінювання відносно ресурсів покращання ефективності поведінки суб’єкта господарювання.

У прикладному пункті оглянуто організацію контролю і методологію контролю операцій з необоротними активами підприємств виробництва, оцінено систему бухгалтерського обліку у підприємстві і методику внутрішнього контролю і реалізація результатів ревізії та написання висновку аудиту.

В висновку розкрито результати зробленого досліду за темою курсового дослідження й описані путі щодо покращення перевірки операцій з необоротними активами підприємств виробництва.

Регістр вживаної літератури складається із матеріалів, які використовувались при вивченні тематики. За текстом курсовика проставлені виноски на число літератури в регістрі.

У доповненнях представлені створені автором шаблони документів, форма №1, звіт про фінансові результати з статистичних звітів фірми та оцінювальні табличні матеріали й попередні наслідки оцінювальних обчислень та другі джерела, застосовані в курсовому проекті.

Курсовик написаний згідно із методичкою інституті, де він був захищений, а також відповідно до установ міністерства освіти і науки України. По тексту зображені ілюстративні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації процесу керування. Дана курсова робота була уже благополучно здана у українському ВУЗі. Її можна застосовувати як шаблон для виготовлення своєї курсової роботи або для сильнішого пізнання тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз товарних операцій підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.