Аналіз зобов'язань підприємства перед кредиторами

Курсова робота (код: sam280)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність зобов'язань підприємства
2. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
3. Організаційно-інформаційна модель аналізу зобов'язань
4. Загальний аналіз зобов'язань підприємства
5. Факторний аналіз зобов'язань підприємства
6. Організація і методика автоматизації аналізу зобов'язань підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки зобов'язань підприємства перед кредиторами, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз зобов'язань перед кредиторами"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик розподіляється на вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі простежено актуальність аналізу заборгованості, висвітлено мету і завдання курсової роботи, а також розкрито методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи окреслено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, розроблено економічну сутність зобов'язань підприємства, сформульовано наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, наведено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, опрацьовано організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, оглянуто економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В практичному розділі курсової роботи роз'яснено економічний аналіз об’єкта дослідження, вивчено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, представлено аналіз структури і динаміки зобов'язань підприємства перед кредиторами, досліджено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, визначено методику факторного аналізу, проаналізовано економічний аналіз якості користування, оцінено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках розглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також охарактеризовано путі, що призводять до вдосконалення аналізу зобов'язань підприємства в період становлення ринкових відносин.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз фінансових результатів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.