Контроль операцій з матеріальними активами бюджетних установ

Курсова робота (код: sam281)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність матеріальних активів бюджетних установ
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази з контролю і ревізії матеріальних активів бюджетних установ
3. Організаційно-економічна характеристика ДПА Святошинського району м. Києва
4. Організаційно-інформаційна модель контролю та ревізії операцій з матеріальними активами бюджетних установ
5. Організація і планування контролю і ревізії операцій з матеріальними активами бюджетних установ
6. Методика контролю і ревізії операцій з матеріальними активами бюджетних установ
7. Методика контролю і ревізії операцій з матеріальними активами в умовах комп'ютеризації
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю операцій з матеріальними активами бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія операцій з матеріальними активами"Структура курсової роботи по проблемі

Поточна курсова робота має такі розділи як преамбула і концептуальні частини та аудиторські розділи та висновки і пропозиції, регістр застосованої літератури, а також додаткові матеріали.

У передмові обстежено роль тематики курсового проекту, ціль, завдання проекту і з'ясовано предмети, об’єкт й інформацію і методи й наукову новизну проекту.

У теоретичному розділі висвітлено методичне поняття об’єкту курсової, аналіз рівня опрацювання поточних тем українськими та закордонними ученими, визначення і доведення потреби власного напряму дослідження питання, обстеження права і основи й спеціальної літератури й висунута оцінка становища побудови менеджменту фірми й проаналізовані його загальні статті господарювання і балансу у динаміці за останні 3-4 періоди та майбутнє діяльності компанії в цілому та за певними сторонами і оцінки стосовно резервів покращення ефективності поведінки компанії.

У методологічній рубриці вивчено систему контролю і проведення контролю операцій з матеріальними активами бюджетних установ та сформульовано систему фінансового обліку в організації та методику внутрішньогосподарського контролювання і виведення результатів ревізії, написання висновку перевірки.

В висновку надано наслідки виконаного дослідження за темою курсового проекту та виставлені напрями щодо вдосконалення аудиту операцій з матеріальними активами бюджетних установ.

Реєстр застосованої літератури складається з матеріалів, що використовувались при розгляді тематики. По тексту курсовика виставлені виноски на номер літератури у переліку.

У додаткових матеріалах надані складені студентом конфігурації документів, баланс й форма №2 з фінансових звітів підприємства та аналітичні табличні матеріали й первинні наслідки аналітичних обчислень й інакші матеріали, використані у курсовому проекті.

Курсовик написаний відповідно з методикою ВИШі, де він був захищений, а також відповідно до установ міністерства освіти і науки України. За текстом зображені ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу керування. Дана курсова робота була уже успішно здана в київському інституті. Її можна споживати як стандарт для створення Вашої курсової роботи або для сильнішого вивчення тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік дебіторської заборгованості підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.