Фінансовий аналіз прибутку від операційної діяльності

Курсова робота (код: sam282)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність прибутку від операційної діяльності
2. Економіко-правовий аналіз нормативно-правового забезпечення та огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу прибутку від операційної діяльності
5. Аналіз формування прибутку від операційної діяльності.
6. Аналіз рентабельності
7. Методика аналізу прибутку від операційної діяльності в умовах комп'ютерного середовища
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки прибутку від операційної діяльності, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз прибутку від операційної діяльності"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик налічує вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі досліджено актуальність аналізу доходів і фінансових результатів, сформульовано мету і завдання дослідження, а також охарактеризовано наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи вивчено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, наведено економічну сутність прибутку підприємства, зумовлено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, обстежено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, оглянуто характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, визначено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В другій частині курсової роботи розглянуто розробку і обґрунтування методики аналізу, представлено інформаційне забезпечення та методи аналізу, окреслено організацію і здійснення оцінки наявності прибутку від операційної діяльності, простежено напрямки удосконалення методики аналізу, з'ясовано методику факторного аналізу, оцінено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, проаналізовано інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках розкрито узагальнені результати дослідження аналізу, а також надано путі, що призводять до вдосконалення аналізу прибутку підприємства в нових умовах господарювання.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік грошових коштів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.