Аудит дебіторської заборгованості підприємства

Курсова робота (код: sam286)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність дебіторської заборгованості
2. Організаційно-економічна характеристика підприємства (ТОВ "Стандарт")
3. Організація і планування аудиту
4. Твердження фінансової звітності щодо дебіторської заборгованості підприємства
5. Методика аудиту в умовах сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю дебіторської заборгованості підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит дебіторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота має такі розділи як вступ й концептуальні розділи та методичні пункти та висновок, перелік застосованої літератури, а також додатки.

У введенні визначено вагомість теми курсової роботи і ціль й задачі дослідження і надано предмети, об’єкти і інформаційні бази і методологічні прийоми й отримані результати дослідження.

В теоретичному пункті опрацьовано фінансову сутність предмету курсової, оцінку ступеню розкриття цих тем українськими та зарубіжними ученими, визначення і підтвердження вимоги особистого напряму вивчення питання, перегляд права і основи, професійних джерел і складена характеристика порядку структури керування фірми та охарактеризовані його основні дані діяльності та активу і пасиву в русі за останні три роки, перспективи діяльності товариства в цілому та за відокремленими шляхами та оцінювання щодо можливостей підвищення ефективності поведінки фірми.

В дослідній частині висвітлено систему контролю й здійснення аудиту дебіторської заборгованості підприємств, обстежено систему бухгалтерського обліку в компанії та методику внутрішнього контролювання, узагальнення результатів ревізії та складення висновку перевірки.

У висновку оцінено наслідки виконаного досліду за задумом курсового проекту, описані напрями щодо удосконалення аудиту дебіторської заборгованості підприємств.

Регістр вживаних джерел складається з матеріалів, які були використані при розгляді теми. По тексту курсовика виставлені посилання на номер літератури в списку.

В додатках виставлені складені студентом конфігурації документів, баланси і форма №2 із річної звітності суб’єкта господарської діяльності і аналітичні табличні матеріали і загальні результати оцінювальних розрахунків й інакші джерела, використані у курсовому досліджені.

Курсовик зроблений узгоджено з методологією інституті, в якому він захищався, а також згідно до потреб міністерства освіти і науки України. По тексту зображені ілюстративні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації процесу управління. Приведена курсова робота була вже якісно складена у українському інституті. Її можливо застосовувати як приклад для створення особистої курсової роботи чи для точнішого пізнання теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит стану бухгалтерського обліку підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.