Аудит зобов'язань підприємства

Курсова робота (код: sam290)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту в системі управління зобов’язань

1.1. Економічна характеристика поточних зобов’язань та їх класифікація
1.2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з питань аудиту зобов’язань підприємства

Розділ 2. Організація та методика аудиту та підприємства

2.1. Попередня оцінка діяльності та якості звітності ТОВ "Укрспецторг"
2.2. Планування аудиту зобов’язань підприємства
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю зобов’язань
2.4. Тестування операцій та залишків рахунків зобов’язань
2.5. Формування висновків за результатами аудиту зобов’язань

Розділ 3. Методика аудиту зобов’язань підприємства в умовах застосування комп’ютерних інформаційних систем

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю зобов'язань підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточна курсова робота розподіляється на: введення, теоретичні основи та аналітичні основи, висновки і пропозиції, список застосованих джерел та додаток.

В введенні розроблено важливість тематики курсового проекту й ціль й задачі роботи і обстежено предмети й об’єкти та інформаційні бази, методи, загальну характеристику роботи.

В концептуальному пункті розглянуто практичний зміст предмету дослідження, аналіз ступеню опрацювання досліджуваних проблем українськими та зарубіжними вченими, визначення і доведення доцільності особистого напрямку опрацювання проблеми і огляд нормативної бази, спеціальної літератури, подана аналітика системи структури керування суб’єкта господарської діяльності та оцінені його головні статті господарювання, балансу в русі за останні 3-4 роки й можливості господарювання товариства взагалі і за конкретними шляхами й оцінку відносно можливостей покращення якості поведінки товариства.

В практичній рубриці висвітлено організацію перевірки та здійснення аудиту зобов'язань підприємства та окреслено систему бухобліку в компанії й методику внутрішнього контролю й реалізація наслідків контролю і складення звіту контролю.

В висновку з'ясовано результати проведеного досліду за замислом курсового дослідження та окреслені пропозиції відносно покращання перевірки зобов'язань підприємства.

Перелік вживаної літератури укладається з матеріалів, які використовувались при дослідженні тематики. По тексту курсовика проставлені виноски на номер джерела у регістрі.

В доповненнях виставлені розроблені автором форми документів, баланс й форма №2 із річної звітності підприємства й інформативні табличні матеріали та поточні результати аналітичних розрахунків та другі матеріали, застосовані у курсовому досліджені.

Курсовик зроблений узгоджено із методологічними рекомендаціями ВУЗу, в котрому він захищався, а також згідно до вимог МОН України. По тексту вставлені ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації ходу керування. Представлена курсова робота була уже якісно захищена у столичному університеті. Її можливо споживати як приклад для створення Вашої курсової роботи чи для точнішого розучування теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз фінансового стану підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.