Контроль дебіторської та кредиторської заборгованості підприємств

Курсова робота (код: sam292)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика дебіторської та кредиторської заборгованості підприємств
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань контролю дебіторської та кредиторської заборгованості
3. Організаційно-економічна характеристика ВАТ "Темп" м. Київ
4. Організаційно-інформаційна модель контролю і ревізії дебіторської та кредиторської заборгованості
5. Організація і планування контролю дебіторської та кредиторської заборгованості підприємств
6. Методика контролю дебіторської та кредиторської заборгованості підприємств
7. Особливості контролю дебіторської та кредиторської заборгованості підприємств умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю дебіторської та кредиторської заборгованості підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Пропонована курсова робота розподіляється на: передмова, а також концептуальні розділи, аудиторські розділи та висновок, список застосованих джерел й додатки.

В вступі досліджено роль тематики курсового дослідження і ціль та задачі дослідження й наведено предмети, об’єкти, інформаційні бази й методи та наукову новизну дослідження.

В концептуальному пункті оглянуто фінансове поняття об’єкту роботи, аналіз ступеню опрацювання поточних тем вітчизняними та зарубіжними фахівцями, визнання і обгрунтування необхідності свого напряму опрацювання теми, характеристику нормативної бази і професійних джерел та надана аналітика становища конструкції менеджменту компанії, проаналізовані його основні показники господарювання та балансу в русі за останні 3-4 роки та майбутнє розвитку товариства загалом й за конкретними шляхами, враження щодо запасів покращення якості роботи товариства.

У методологічній частині обстежено складання програми перевірки, методику перевірки дебіторської та кредиторської заборгованості підприємств й визначено систему бухобліку у підприємстві та методику внутрішнього контролювання та реалізація результатів перевірки й складання звіту аудиту.

В висновку наведено наслідки здійсненого досліду за темою курсового дослідження й репрезентовані путі для покращення аудиту дебіторської та кредиторської заборгованості підприємств.

Перелік вживаної літератури укладається з матеріалів, що використовувались при дослідженні тематики. По тексту роботи проставлені виноски на номер джерела в переліку.

В доповненнях представлені розроблені автором конфігурації документів, баланс і звіт про сукупний дохід з річних звітів суб’єкта господарювання а також оцінювальні таблиці й загальні наслідки аналітичних обрахунків і інакші джерела, вживані у курсовому проекті.

Курсовик створений узгоджено із методичкою університеті, в котрому він був зданий, а також узгоджено до вимог МОН України. По тексту представлені графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації ходу керування. Ця курсова робота була уже успішно здана в столичному вищому навчальному закладі. Її можливо використовувати як стандарт для виготовлення Вашої курсової роботи або для сильнішого вивчення тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит витрат підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.