Аналіз основної діяльності бюджетної установи

Курсова робота (код: sam295)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ 1. Аналіз у системі управління основної діяльності бюджетної установи

1.1. Основна діяльність бюджетних установ як об'єкт аналізу
1.2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань аналізу основної діяльності бюджетної установи

Розділ 2. Аналіз основної діяльності бюджетної установи

2.1. Організаційно-економічна характеристика Дитячої поліклініки Деснянського району м. Києва
2.2. Організаційно-інформаційна модель аналізу основної діяльності бюджетної установи
2.3. Методика аналізу основної діяльності бюджетної установи

Розділ 3. Методика аналізу основної діяльності бюджетної установи в умовах використання новітніх інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки основної діяльності бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження складає вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі простежено актуальність аналізу господарювання підприємств, з'ясовано мету і завдання курсової роботи, а також охарактеризовано інформаційну базу дослідження з аналізу. В частині доктрини курсової роботи розкрито роль аналізу в господарській діяльності підприємства, досліджено теорію аналізу діяльності підприємств, розглянуто наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, проаналізовано загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, оцінено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, окреслено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В практичному розділі курсової роботи представлено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, обстежено організаційно-інформаційну модель аналізу, опрацьовано організацію і здійснення оцінки наявності основної діяльності бюджетної установи, вивчено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, надано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, визначено фінансову оцінку ефективності використання, наведено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках оглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також висвітлено шляхи поліпшення аналізу діяльності підприємств в системі господарської діяльності.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік товарних запасів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.