Аналіз операційної діяльності підприємства готельного господарства

Курсова робота (код: sam297)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аналізу в системі управління операційної діяльності підприємства готельного господарства

1.1. Економічна сутність операційної діяльності підприємства готельного господарства
1.2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з економічного аналізу операційної діяльності підприємства готельного господарства

Розділ 2. Аналіз операційної діяльності підприємства готельного господарства

2.1. Організаційно-економічна характеристика ТОВ «ГК «Парк-готель»
2.2. Організаційно-інформаційна модель аналізу операційної діяльності підприємства готельного господарства
2.3. Методика аналізу операційної діяльності підприємства готельного господарства

Розділ 3. Аналіз операційної діяльності підприємства готельного господарства в умовах застосування новітніх інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади готельного господарства операційної діяльності підприємства готельного господарства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі роз'яснено актуальність готельного господарства, простежено мету і завдання дослідження, а також визначено наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі дослідження проаналізовано місце аналізу в управлінні підприємством, розкрито теорію аналізу діяльності підприємств готельного бізнесу, розроблено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, опрацьовано загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, досліджено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, охарактеризовано динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В аналітичній частині курсової роботи оглянуто результати аналізу та обґрунтування пропозицій, з'ясовано об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, розглянуто аналіз структури і динаміки операційної діяльності підприємства готельного господарства, надано напрямки удосконалення методики аналізу, вивчено аналіз впливу факторів на результативний показник, оцінено фінансову оцінку ефективності використання, обстежено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках сформульовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також висвітлено направлення щодо покращення аналізу діяльності підприємств готельного бізнесу в системі господарської діяльності.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз грошових коштів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.