Аудит обов'язкових платежів в бюджет

Курсова робота (код: sam30)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Місце аудиту в системі управління розрахунками з бюджетом
2. Економічна сутність обов'язкових платежів як об'єктів аудиту
3. Економіко правовий аналіз та огляд нормативної бази і спеціальної літератури
4. Організаційно-економічна характеристика об'єкту дослідження ТОВ "Валентин АС"
5. Організаційно-інформаційна модель аудиту розрахунків з бюджетом підприємств
6. Організація і планування аудиту розрахунків з бюджетом
7. Методика аудиту розрахунків з бюджетом
8. Методика аудиту розрахунків з бюджетом в умовах застосування новітніх інформаційних технологій.
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю обов'язкових платежів в бюджет, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит обов'язкових платежів в бюджет"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота складається із підрозділів: введення, а також теоретичні бази, методологічні пункти, а також висновок, перелік використаної літератури, а також додатки.

У вступі досліджено актуальність тематики курсового дослідження і ціль та завдання роботи, проаналізовано предмети та об’єкти, інформацію та методичні засоби і загальну характеристику проекту.

У першій частині обстежено практичну суть предмету дослідження, розгляд міри розкриття досліджуваних тем українськими та закордонними вченими, визначення і доведення потреби свого напряму опрацювання питання і огляд нормативної підстави і наукової літератури та складена характеристика становища побудови керування суб’єкта господарської діяльності й оцінені його загальні статті діяльності й ресурсів у динаміці за попередні три роки та перспектива діяльності фірми в цілому та за відокремленими курсами й враження стосовно ресурсів покращання якості поведінки суб’єкта господарювання.

В дослідній частині розглянуто складання програми інспектування й здійснення контролю обов'язкових платежів в бюджет й роз'яснено систему бухгалтерського обліку у підприємстві і методику внутрішнього контролю й узагальнення наслідків перевірки й складання звіту контролю.

В висновку з'ясовано результати зробленого опрацювання за ідеєю курсової роботи, представлені напрями для удосконалення аудиту обов'язкових платежів в бюджет.

Реєстр вживаних джерел укладається з матеріалів, що використовувались при дослідженні тематики. По тексту роботи виставлені посилання на номер літератури в списку.

В додаткових матеріалах надані розроблені автором шаблони документів, баланси, звіт про сукупний дохід із річної звітності компанії, інформативні табличні матеріали а також поточні результати аналітичних обчислень й інші джерела, застосовані в курсовому досліджені.

Курсовик створений згідно із методичкою вищому навчальному закладі, де він був зданий, а також відповідно до потреб міністерства освіти і науки України. По тексту вставлені ілюстративні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації порядку управління. Надана курсова робота була уже якісно здана в столичному ВУЗі. Її можна вживати як приклад для виготовлення Вашої курсової роботи або для точнішого пізнання теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз фінансового стану підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.