Облік, аналіз і аудит основних засобів підприємства

Курсова робота (код: sam300)

Предмет: фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Характеристика діяльності ІДП «Норіс-Україна»
2. Організація обліку і аудиту в ІДП «Норіс-Україна»
3.1. Фінансовий облік основних засобів
3.2. Організація і методика аудиту основних засобів підприємств
3.3. Аналіз стану і використання основних засобів
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю основних засобів підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий облік основних засобів"Структура курсової роботи по проблемі

Надана курсова робота містить передмова, а також концептуальні рубрики, а також практичні рубрики і висновки і пропозиції, регістр уживаної літератури, доповнення.

У передмові сформульовано важливість тематики курсової роботи і ціль і задачі роботи і розроблено предмети та об’єкти й інформаційну базу й методичний спосіб, загальну характеристику роботи.

У концептуальній частині розглянуто фінансову сутність об’єкту роботи, аналіз міри розробки поточних питань нашими та закордонними ученими, визначення і підтвердження доцільності особистого напрямку вивчення теми і аналіз законодавства і основи й спеціальної літератури і подана аналітика стану конструкції управління підприємства і охарактеризовані його основні дані господарювання і балансу у динаміці за колишні три роки і можливості діяльності товариства в цілому й за відокремленими сторонами та оцінки стосовно резервів покращання якості функціонування суб’єкта господарювання.

У аудиторському пункті розроблено систему контролю і методологію контролю основних засобів підприємства й розглянуто систему фінансового обліку у компанії і методику внутрішньогосподарського контролю, узагальнення результатів контролю й створення висновку перевірки.

В висновку оцінено результати здійсненого дослідження за темою курсового проекту, представлені шляхи відносно вдосконалення перевірки основних засобів підприємства.

Перелік уживаної літератури збирається з матеріалів, які були використані при вивченні тематики. За текстом роботи проставлені виноски на номер літератури в переліку.

В додатку виставлені розроблені автором шаблони документів, баланс, форма №2 із фінансової звітності суб’єкта господарської діяльності й інформативні табличні матеріали а також первинні наслідки аналітичних обчислень а також інші матеріали, вживані у курсовій роботі.

Курсовик виконаний узгоджено із методологічними рекомендаціями ВУЗу, де він був зданий, а також відповідно до потреб МОН України. За текстом надані графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації порядку управління. Надана курсова робота була вже успішно складена в столичному ВУЗі. Її можна споживати як стандарт для написання особистої курсової роботи або для сильнішого вивчення теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит матеріальних ресурсів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.