Оцінка і аналіз якості і ефективності використання основних засобів

Курсова робота (код: sam317)

Предмет: економіка підприємства

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади економічного аналізу якості і ефективності використання основних засобів

1.1. Економічна характеристика аналізу якості та ефективності використання основних засобів
1.2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з питань дослідження

Розділ 2. Аналіз основних засобів підприємства

2.1. Організаційна характеристика ПП «Укртехнік»
2.2. Організаційно-інформаційна модель аналізу основних засобів
2.3. Загальний аналіз основних засобів
2.4. Аналіз якості та ефективності використання основних засобів

Розділ 3. Методика аналізу якості та ефективності використання основних засобів на основі застосування сучасних інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади економіки підприємства якості і ефективності використання основних засобів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "економіка підприємства використання основних засобів"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота складає вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі роз'яснено актуальність аналізу необоротних матеріальних ресурсів, представлено мету і завдання курсової роботи, а також визначено предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретичних засадах дослідження оцінено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, зумовлено теорію аналізу основних засобів підприємства, окреслено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, з'ясовано основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, проаналізовано організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, простежено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В аналітичній частині курсової роботи розглянуто аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, опрацьовано організаційно-інформаційну модель аналізу, висунуто організацію і здійснення оцінки наявності якості і ефективності використання основних засобів, охарактеризовано стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, розроблено аналіз впливу факторів на результативний показник, наведено математичний розрахунок результатів застосування, вивчено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках висвітлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також сформульовано пропозиції щодо удосконалення аналізу основних засобів підприємства в системі господарської діяльності.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз необоротних активів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.