Аналіз формування, розподілу та використання прибутку підприємства

Курсова робота (код: sam322)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади економічного аналізу в системі управління прибутком підприємства.

1.1. Економічна характеристика прибутку підприємства.
1.2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з питань аналізу формування та розподілу чистого прибутку.

Розділ 2. Аналіз формування, розподілу та використання прибутку підприємства

2.1. Характеристика ТОВ «Стовед»
2.2. Організаційно-інформаційна модель аналізу прибутку підприємства.
2.3. Загальний аналіз прибутку в системі управління фінансовими результатами підприємства.

Розділ 3. Методика аналізу прибутку підприємства його формування та використання на основі застосування сучасної інформаційної технології.

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки формування, розподілу та використання прибутку підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз формування, розподілу та використання прибутку"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота налічує вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі надано актуальність аналізу доходів і фінансових результатів, роз'яснено мету і завдання курсової роботи, а також проаналізовано наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретичному розділі дослідження обстежено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, опрацьовано економічну сутність прибутку підприємства, окреслено нормативно-правову базу з аналізу, визначено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, розглянуто структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, представлено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В другій частині курсової роботи розкрито розробку і обґрунтування методики аналізу, оглянуто об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, сформульовано аналіз структури і динаміки формування, розподілу та використання прибутку підприємства, простежено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, висунуто аналіз впливу факторів на результативний показник, розроблено математичний розрахунок результатів застосування, охарактеризовано інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках оцінено узагальнені результати дослідження аналізу, а також наведено шляхи поліпшення аналізу прибутку підприємства в нових умовах господарювання.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік грошових коштів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.