Аудит власного капіталу підприємства курсова робота

Курсова робота (код: sam323)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічний зміст власного капіталу підприємства
2. Економіко-правовий аналіз та огляд нормативної бази і спеціальної літератури з аудиту власного капіталу
3. Організаційно-економічна характеристика ТОВ «Глорі Джей»
4. Організація аудиту власного капіталу підприємства
5. Методика аудиту власного капіталу
6. Особливості аудиту власного капіталу в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю власного капіталу підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит власного капіталу"Структура курсової роботи по проблемі

Поточна курсова робота структурується на: введення, а також концептуальні розділи, прикладні частини, а також висновок, список застосованих джерел, доповнення.

В вступі висунуто вагомість теми курсового дослідження і ціль та завдання роботи і роз'яснено предмет та об’єкт та інформаційну базу і методи і отримані результати дослідження.

У першому пункті обстежено економічне поняття предмету курсової, аналіз рівня розкриття досліджуваних питань вітчизняними та зарубіжними фахівцями, визнання і доказ необхідності свого напряму вивчення питання та обстеження нормативної бази, спеціальних джерел, надана оцінка системи структури управління підприємства та охарактеризовані його загальні статті діяльності й балансу в русі за колишні три періоди та можливості господарювання фірми в цілому і за окремими шляхами й враження відносно ресурсів підвищення ефективності роботи фірми.

У методологічному пункті наведено складання програми перевірки, методологію перевірки власного капіталу підприємства й оцінено систему фінансового обліку у фірмі і методику внутрішньогосподарського контролювання, реалізація результатів контролю, написання висновку контролю.

В висновках і пропозиціях визначено результати виконаного досліду за ідеєю курсової роботи і виведені шляхи відносно покращення контролю власного капіталу підприємства.

Реєстр застосованої літератури збирається з матеріалів, які були використані при розгляді проблеми. По тексту роботи вставлені виноски на число літератури у регістрі.

У додатку представлені розроблені студентом шаблони документів, форма №1, звіт про фінансові результати з статистичної звітності підприємства, оцінювальні таблиці, попередні наслідки аналітичних розрахунків а також інакші матеріали, використані в курсовій роботі.

Курсовик виконаний відповідно з методологічними рекомендаціями ВУЗу, де він був захищений, а також відповідно до правил МОН України. По тексту зображені графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації процесу управління. Надана курсова робота була уже якісно здана у київському інституті. Її можна використовувати як зразок для виготовлення Вашої курсової роботи або для глибшого вивчення тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік необоротних активів підприємства.

Рисунок з аудиту власного капіталу


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.