Аудит дебіторської заборгованості на підприємствах України

Курсова робота (код: sam324)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність дебіторської заборгованості
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з аудиту дебіторської заборгованості
3. Організаційно-економічна характеристика ПП «Ліанірма»
4. Організація аудиту дебіторської заборгованості
5. Методика аудиту дебіторської заборгованості
6. Аудит дебіторської заборгованості в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю дебіторської заборгованості на підприємствах України, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит дебіторської заборгованості України"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота складається із підрозділів: преамбула й теоретичні рубрики та практичні рубрики й висновок, регістр використаних джерел та додаткові матеріали.

В передмові висунуто значення тематики курсової роботи і мету, задачі проекту і представлено предмети й об’єкти, інформаційну базу, методичні засади й наукову новизну роботи.

У концептуальному розділі оцінено фінансову сутність предмету роботи, розгляд ступеню опрацювання цих тем вітчизняними та закордонними вченими, визнання і доведення потреби особистого напряму дослідження питання та оцінку права і основи й професіональної літератури та складена аналітика порядку конструкції менеджменту фірми та оцінені його головні дані господарювання і балансу в русі за останні три періоди і перспективи діяльності фірми в цілому й за окремими шляхами й оцінювання щодо можливостей підвищення якості роботи суб’єкта господарської діяльності.

В другій рубриці надано складання програми інспектування, методологію аудиту дебіторської заборгованості на підприємствах України та досліджено систему бухгалтерського обліку у організації, методику внутрішнього контролювання і виведення результатів ревізії і складення звіту аудиту.

В висновках і пропозиціях охарактеризовано результати виконаного досліду за замислом курсової роботи, виставлені напрями стосовно вдосконалення контролю дебіторської заборгованості на підприємствах України.

Реєстр вживаної літератури збирається із матеріалів, які були використані при вивченні тематики. За текстом роботи вставлені виноски на номер літератури у списку.

У додаткових матеріалах виставлені розроблені автором форми документів, форма №1 та звіт про фінансові результати із річних звітів підприємства та оцінювальні табличні матеріали, поточні результати аналітичних обчислень й інші матеріали, застосовані у курсовій роботі.

Курсовик створений згідно із методичними рекомендаціями вищому навчальному закладі, в котрому він був зданий, а також відповідно до потреб міністерства освіти і науки України. По тексту зображені ілюстративні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації процесу керування. Пропонована курсова робота була уже благополучно складена у провідному інституті. Її можливо використовувати як шаблон для виготовлення своєї курсової роботи чи для глибшого пізнання тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит нематеріальних активів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.