Аудит капіталу підприємства

Курсова робота (код: sam325)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту в системі управління капіталом підприємства

1.1. Економічна характеристика власного та позикового капіталу підприємства.
1.2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з питань аудиту капіталу підприємства.

Розділ 2. Організація та методика аудиту капіталу підприємства

2.1. Організаційно-економічна характеристика підприємства.
2.2. Планування аудиту капіталу підприємства.
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю капіталу.
2.4. Методика аудиту капіталу підприємства.
2.5. Аналітичні процедури аудиту капіталу підприємства.
2.6. Формулювання висновків за результатами аудиту капіталу.

Розділ 3. Методика аудиту капіталу підприємства в умовах застосування комп'ютерних інформаційних систем

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю капіталу підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточна курсова робота складається із підрозділів: передмова і концептуальні частини, практичні основи і висновок, перелік використаних джерел та доповнення.

У введенні простежено актуальність тематики курсового проекту і ціль й задачі дослідження та розглянуто предмет й об’єкт і інформацію, методичний спосіб й отримані результати роботи.

В першому розділі з'ясовано методичне поняття предмету курсової, розгляд ступеню розкриття досліджуваних тем українськими та іноземними ученими, визнання і доказ доцільності власного напряму дослідження проблеми і огляд нормативної підстави й професіональних джерел й подана оцінка порядку побудови менеджменту фірми, оцінені його основні дані діяльності і балансу в динаміці за попередні три роки та майбутнє діяльності фірми в цілому і за відокремленими курсами й оцінку відносно ресурсів покращання ефективності поведінки товариства.

В дослідному пункті розкрито систему інспектування та методологію контролю капіталу підприємства, надано систему бухгалтерського обліку в організації і методику внутрішньогосподарського контролю, узагальнення результатів контролю та написання звіту аудиту.

У висновках і пропозиціях простежено результати зробленого вивчення за задумом курсового проекту та представлені шляхи щодо удосконалення перевірки капіталу підприємства.

Список використаної літератури збирається з матеріалів, які були використані при дослідженні тематики. За текстом роботи проставлені посилання на число джерела в регістрі.

В додатку надані складені студентом конфігурації документів, форма №1 та форма №2 із річної звітності фірми а також аналітичні табличні матеріали, попередні наслідки аналітичних обчислень а також інакші джерела, використані в курсовій роботі.

Курсовик зроблений узгоджено із методикою університеті, в котрому він був захищений, а також відповідно до вимог МОН України. За текстом відображені графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації процесу керування. Дана курсова робота була вже успішно складена у столичному вищому навчальному закладі. Її можливо застосовувати як приклад для виготовлення власної курсової роботи або для глибшого розучування тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит доходів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.