Аудит виконання кошторису бюджетної установи

Курсова робота (код: sam326)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність кошторису бюджетної установи
2. Нормативно-правова база аудиту виконання кошторису бюджетної установи
3. Організаційно-економічна характеристика НВК «Домінанта»
4. Організація і планування аудиту виконання кошторису бюджетної установи
5. Методика аудиту виконання кошторису бюджетної установи
6. Особливості аудиту виконання кошторису бюджетної установи в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю виконання кошторису бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Запропонована курсова робота розподіляється на: преамбула та теоретичні частини та аналітичні рубрики, висновки і пропозиції, реєстр використаної літератури, а також додатки.

У передмові висунуто значення тематики курсової роботи, ціль й завдання дослідження та розкрито предмет і об’єкти та інформативні матеріали, методи та загальну характеристику дослідження.

В теоретичному пункті надано теоретико-методичний зміст об’єкту курсової, оцінку рівня розкриття досліджуваних проблем вітчизняними та зарубіжними науковцями, визначення і підтвердження необхідності свого напряму вивчення теми й огляд законодавства і бази й професійних джерел та висунута оцінка становища структури управління підприємства й проаналізовані його головні статті діяльності, активу і пасиву у динаміці за попередні три періоди і перспективи діяльності суб’єкта господарської діяльності в цілому і за певними напрямами та враження стосовно ресурсів підвищення ефективності роботи товариства.

У методологічній рубриці простежено організацію контролю та здійснення контролю виконання кошторису бюджетної установи, висунуто систему бухобліку в фірмі та методику внутрішньогосподарського контролювання і виведення наслідків контролю, складення звіту контролю.

У висновках і пропозиціях визначено наслідки реалізованого дослідження за замислом курсового проекту і окреслені пропозиції стосовно покращення аудиту виконання кошторису бюджетної установи.

Список використаної літератури збирається з матеріалів, які використовувались при дослідженні проблеми. За текстом курсовика виставлені виноски на число джерела у реєстрі.

У додатку показані складені автором шаблони документів, форма №1 та форма №2 з фінансової звітності компанії, інформаційні табличні матеріали та поточні результати аналітичних обрахунків а також другі матеріали, вживані у курсовому проекті.

Курсовик зроблений відповідно з методикою вищому навчальному закладі, в котрому він захищався, а також згідно до вимог міністерства освіти і науки України. По тексту представлені графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації ходу управління. Запропонована курсова робота була вже вдало здана у столичному інституті. Її можна застосовувати як приклад для написання особистої курсової роботи чи для більшого розучування тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит стану бухгалтерського обліку підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.