Аудит матеріальних витрат підприємства

Курсова робота (код: sam327)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту в системі управління матеріальними витратами підприємства

1.1. Економічна характеристика матеріальних витрат підприємства.
1.2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з питань аудиту матеріальних витрат підприємства.

Розділ 2. Організація та методика аудиту матеріальних витрат підприємства

2.1. Організаційно-економічна характеристика підприємства.
2.2. Організація і планування аудиту матеріальних витрат підприємства.
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю матеріальних витрат.
2.4. Методика аудиту матеріальних витрат підприємства.
2.5. Формулювання висновків за результатами аудиту матеріальних витрат.

Розділ 3. Методика аудиту матеріальних витрат підприємства в умовах застосування комп'ютерних інформаційних систем

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю матеріальних витрат підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит матеріальних витрат"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має такі розділи як преамбула й теоретичні рубрики і методологічні основи та висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури, а також доповнення.

В преамбулі представлено значення тематики курсової роботи й мету і завдання дослідження та з'ясовано предмети і об’єкт, інформацію й методологічні прийоми і загальну характеристику дослідження.

В першому пункті простежено практичну суть об’єкту роботи, аналіз міри розкриття досліджуваних питань вітчизняними та закордонними ученими, визнання і доказ вимоги власного напрямку дослідження теми і оцінку нормативної бази і спеціальної літератури й зроблена характеристика порядку конструкції менеджменту суб’єкта господарської діяльності й оцінені його основні показники діяльності і ресурсів в динаміці за останні три періоди і перспектива розвитку товариства взагалі і за відокремленими курсами та оцінки стосовно запасів покращення якості поведінки суб’єкта господарської діяльності.

У практичній рубриці проаналізовано організацію контролю і проведення перевірки матеріальних витрат підприємства і висвітлено систему бухобліку в фірмі та методику внутрішнього контролю та узагальнення результатів перевірки, написання висновку аудиту.

В висновках і пропозиціях охарактеризовано результати виконаного дослідження за темою курсового проекту та висунуті пропозиції відносно покращення аудиту матеріальних витрат підприємства.

Реєстр уживаних джерел збирається із матеріалів, що були використані при вивченні теми. По тексту курсовика виставлені виноски на номер джерела в переліку.

В додатку надані розроблені студентом конфігурації документів, баланси та звіти про фінансові результати з статистичної звітності фірми, оцінювальні таблиці та первинні наслідки оцінювальних обрахунків а також інакші джерела, використані у курсовому проекті.

Курсовик виконаний узгоджено із методичкою ВИШі, в якому він був зданий, а також узгоджено до правил МОН України. За текстом відображені графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації порядку керування. Ця курсова робота була вже якісно складена у українському вищому навчальному закладі. Її можливо споживати як приклад для написання Вашої курсової роботи або для точнішого розучування теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит внутрішнього контролю підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.