Аудит матеріальних ресурсів підприємства

Курсова робота (код: sam328)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту в системі управління матеріальними ресурсами підприємства

1.1. Економічна характеристика матеріальних ресурсів підприємства.
1.2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з питань аудиту матеріальних ресурсів підприємства.

Розділ 2. Організація та методика аудиту матеріальних ресурсів підприємства

2.1. Організаційно-економічна характеристика підприємства.
2.2. Організація і планування аудиту матеріальних ресурсів підприємства.
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю матеріальних ресурсів.
2.4. Методика аудиту матеріальних ресурсів підприємства.
2.5. Формулювання висновків за результатами аудиту матеріальних ресурсів.

Розділ 3. Методика аудиту матеріальних ресурсів підприємства в умовах застосування комп'ютерних інформаційних систем

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю матеріальних ресурсів підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит матеріальних ресурсів"Структура курсової роботи по проблемі

Дійсна курсова робота охоплює наступні частини: вступ, а також концептуальні розділи, а також практичні частини і висновки і пропозиції, реєстр уживаної літератури й додаткові матеріали.

В введенні окреслено значення тематики курсової роботи й мету та задачі дослідження і проаналізовано предмет, об’єкти, інформаційну базу, методичний спосіб та напрямки апробації роботи.

В теоретичній рубриці роз'яснено загальну суть предмету дослідження, розгляд ступеню розкриття досліджуваних питань українськими та зарубіжними науковцями, визначення і доказ доцільності власного напрямку дослідження питання, оцінку нормативної бази і наукової літератури і подана аналітика стану конструкції менеджменту товариства і проаналізовані його основні статті господарювання й активу і пасиву в русі за попередні три роки та можливості діяльності компанії взагалі, за деякими шляхами й враження щодо ресурсів покращення якості поведінки фірми.

У аналітичній рубриці обстежено систему інспектування та проведення контролю матеріальних ресурсів підприємства й наведено систему бухобліку в фірмі й методику внутрішнього контролювання й реалізація результатів перевірки й складання звіту контролю.

У висновку з'ясовано результати реалізованого досліду за замислом курсового дослідження та репрезентовані путі щодо вдосконалення контролю матеріальних ресурсів підприємства.

Перелік уживаних джерел складається з матеріалів, які були використані при вивченні теми. За текстом курсовика проставлені виноски на число літератури у переліку.

В додатку представлені розроблені автором конфігурації документів, звіт про фінансово-майновий стан і звіт про сукупний дохід з фінансових звітів суб’єкта господарської діяльності та оцінювальні табличні матеріали а також загальні результати аналітичних обрахунків, інакші матеріали, застосовані в курсовій роботі.

Курсовик зроблений згідно з методикою інституті, де він був захищений, а також відповідно до правил МОН України. По тексту представлені ілюстративні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації порядку менеджменту. Приведена курсова робота була вже успішно захищена в провідному вищому навчальному закладі. Її можна застосовувати як зразок для написання особистої курсової роботи чи для точнішого пізнання тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік заробітної плати підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.