Аудит матеріальних оборотних активів підприємства

Курсова робота (код: sam329)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретико-практичні засади проведення аудиту матеріальних оборотних активів підприємств різних форм власності

1.1. Економічна характеристика матеріальних оборотних активів підприємства, їх класифікація та методи управління
1.2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань аудиторської перевірки діяльності підприємства
1.3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства

Розділ 2. Організація і методика здійснення аудиторського контролю матеріальних оборотних активів підприємства

2.1. Організація і планування аудиту обігових ресурсів підприємства
2.2. Оцінювання надійності системи внутрішнього контролю базового підприємства
2.3. Методика дій при аудиті матеріальних оборотних активів організацій і підприємств
2.4. Особливості аудиту матеріальних ресурсів в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю матеріальних обоігових ресурсів підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Надана курсова робота включає преамбула і концептуальні пункти та аналітичні частини і висновок, реєстр вживаних джерел та додатки.

В преамбулі висунуто важливість тематики курсового дослідження і ціль і задачі роботи, представлено предмети та об’єкт й інформаційну базу і методичний спосіб, загальну характеристику проекту.

У першому розділі сформульовано теоретико-методичну суть об’єкту дослідження, оцінку ступеню розробки досліджуваних питань вітчизняними та іноземними науковцями, визначення і обгрунтування вимоги особистого напрямку вивчення питання та огляд нормативної бази та наукової літератури та зроблена аналітика системи конструкції керування суб’єкта господарювання та проаналізовані його головні статті господарювання, активу і пасиву у динаміці за останні три періоди і перспектива розвитку компанії загалом й за конкретними шляхами та враження щодо можливостей покращання якості поведінки товариства.

У дослідній рубриці розглянуто систему інспектування і методологію контролю матеріальних обоігових ресурсів підприємства, висвітлено систему бухобліку в товаристві і методику внутрішнього контролювання й узагальнення наслідків ревізії й написання звіту контролю.

В висновках і пропозиціях охарактеризовано результати здійсненого опрацювання за ідеєю курсового дослідження та виставлені пропозиції стосовно вдосконалення перевірки матеріальних обоігових ресурсів підприємства.

Список застосованих джерел збирається із матеріалів, які використовувались при вивченні проблеми. По тексту роботи вставлені виноски на номер джерела в реєстрі.

В додатках надані розроблені автором шаблони документів, баланс і звіт про сукупний дохід із річної звітності суб’єкта господарської діяльності та аналітичні таблиці та попередні результати аналітичних розрахунків, інші матеріали, застосовані у курсовому досліджені.

Курсовик зроблений узгоджено з методичними рекомендаціями вищому навчальному закладі, де він був захищений, а також згідно до установ МОН України. По тексту зображені ілюстративні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації процесу управління. Приведена курсова робота була уже вдало складена в провідному вищому навчальному закладі. Її можна вживати як приклад для написання своєї курсової роботи чи для точнішого пізнання тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит товарних операцій підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.