Аудит необоротних активів підприємства

Курсова робота (код: sam330)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність необоротних активів підприємств, їх класифікація
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та спеціальної літератури з аудиту необоротних активів
3. Організаційно-економічна характеристика СПД «Марина»
4. Організація і планування аудиту необоротних активів підприємств
5. Методика аудиту операцій з необоротними активами підприємства
6. Особливості аудиту необоротних активів підприємств в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю необоротних активів підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Ця курсова робота розподіляється на: вступ, концептуальні пункти та практичні рубрики й висновки і пропозиції, перелік застосованих джерел й доповнення.

У передмові охарактеризовано роль тематики курсового дослідження і мету і завдання проекту, висвітлено предмети, об’єкт і інформативні матеріали та методи і загальну характеристику проекту.

В першому розділі розроблено методичну характеристику предмету роботи, оцінку рівня опрацювання цих тем нашими та зарубіжними вченими, визначення і обгрунтування потреби свого напрямку дослідження питання й характеристику законодавства і бази, професіональної літератури й складена характеристика стану структури менеджменту суб’єкта господарювання та проаналізовані його загальні дані діяльності, активу і пасиву у русі за попередні три роки й перспектива розвитку фірми загалом та за окремими курсами та оцінки щодо запасів покращання ефективності функціонування фірми.

У методичній рубриці розроблено планування перевірки та проведення аудиту необоротних активів підприємств і представлено систему бухгалтерського обліку у компанії і методику внутрішнього контролювання, реалізація наслідків ревізії і створення висновку перевірки.

У висновках і пропозиціях розроблено результати реалізованого вивчення за замислом курсової роботи і репрезентовані путі відносно вдосконалення контролю необоротних активів підприємств.

Перелік вживаної літератури складається із матеріалів, які були використані при вивченні тематики. За текстом роботи проставлені виноски на номер літератури у переліку.

У доповненнях виставлені створені автором форми документів, баланси та звіт про сукупний дохід із статистичних звітів суб’єкта господарської діяльності а також інформаційні таблиці а також загальні наслідки аналітичних обрахунків а також інші матеріали, застосовані у курсовому досліджені.

Курсовик створений відповідно з методичними рекомендаціями університеті, в якому він був захищений, а також згідно до установ МОН України. По тексту зображені ілюстративні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації процесу керування. Ця курсова робота була вже успішно складена в провідному ВУЗі. Її можливо споживати як шаблон для написання своєї курсової роботи чи для сильнішого розучування тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз фінансового стану підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.