Аудит операційної діяльності підприємства курсова робота

Курсова робота (код: sam331)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту в системі управління операційної діяльності підприємства

1.1. Економічна сутність операційної діяльності підприємства
1.2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури

Розділ 2. Організація та методика аудиту операційної діяльності підприємства

2.1. Характеристика підприємства ПП «Кобзар»
2.2. Планування аудиту операційної діяльності підприємства
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю операційної діяльності
2.4. Тестування операцій та залишків операційної діяльності
2.5. Формулювання висновків за результатами аудиту операційної діяльності

Розділ 3. Методика аудиту операційної діяльності підприємства в умовах ринкової економіки.

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю операційної діяльності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має такі розділи як введення, теоретичні бази, а також методологічні розділи, а також висновок, список вживаних джерел і доповнення.

У передмові з'ясовано роль тематики курсової роботи та мету, задачі проекту, окреслено предмети та об’єкти і інформаційні бази, методичний спосіб і наукову новизну роботи.

У першій частині обстежено загальну характеристику предмету курсової, розгляд рівня розробки досліджуваних питань українськими та закордонними фахівцями, визначення і обгрунтування доцільності особистого напрямку опрацювання питання, огляд права і бази і спеціальних джерел, надана характеристика порядку конструкції керування фірми і проаналізовані його основні показники господарювання та ресурсів в динаміці за останні три роки і перспективи розвитку суб’єкта господарської діяльності взагалі і за деякими шляхами та оцінювання відносно запасів підвищення ефективності поведінки товариства.

У другій рубриці визначено систему контролю, проведення перевірки операційної діяльності підприємства і наведено систему фінансового обліку у товаристві й методику внутрішнього контролювання й узагальнення наслідків ревізії та складення звіту контролю.

В висновках і пропозиціях представлено наслідки зробленого досліду за замислом курсового проекту і висунуті пропозиції щодо удосконалення перевірки операційної діяльності підприємства.

Регістр уживаної літератури складається з матеріалів, які використовувались при розгляді проблеми. За текстом роботи проставлені виноски на число літератури у регістрі.

У додаткових матеріалах виставлені розроблені студентом форми документів, баланси, звіт про фінансові результати із статистичних звітів підприємства, оцінювальні таблиці і первинні результати аналітичних обрахунків та інакші матеріали, застосовані в курсовому проекті.

Курсовик написаний узгоджено із методикою університеті, де він був захищений, а також відповідно до правил МОН України. По тексту представлені графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації процесу керування. Дійсна курсова робота була вже успішно складена в столичному вищому навчальному закладі. Її можна споживати як зразок для написання Вашої курсової роботи чи для сильнішого оволодіння тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз фінансової звітності підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.