Аудит розрахунків з постачальниками підприємства

Курсова робота (код: sam332)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту розрахункових операцій з постачальниками підприємства

1.1. Економічна сутність розрахунків підприємств з постачальниками
1.2. Аналіз нормативно-правової бази та огляд спеціальної літератури з аудиту розрахунків з постачальниками
1.3. Організаційно-економічна характеристика ЗАТ «Восток-Сервіс Україна»

Розділ 2. Організація і методика аудиту розрахунків підприємства з постачальниками

2.1. Організація аудиту розрахунків з постачальниками
2.2. Оцінка стану внутрішньогосподарського контролю ні підприємстві
2.3. Методика аудиторської перевірки розрахунків підприємства з постачальниками
2.4. Узагальнення і реалізація результатів аудиту розрахункових операцій підприємства

Розділ 3. Особливості аудиту розрахунків з постачальниками підприємств в умовах використання новітніх інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю погашення кредиторської заборгованості підприємства перед постачальниками, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота розподіляється на: преамбула та концептуальні рубрики й методологічні основи та висновки і пропозиції, перелік уживаної літератури, а також додатки.

У вступі висунуто актуальність тематики курсового проекту, ціль і задачі роботи та сформульовано предмети і об’єкт і інформаційні бази й методичний спосіб, напрямки апробації проекту.

У першій частині вивчено економічний зміст об’єкту роботи, розгляд міри опрацювання досліджуваних проблем нашими та іноземними вченими, визнання і обгрунтування доцільності особистого напрямку вивчення питання та оцінку правової основи та професіональної літератури й складена характеристика порядку конструкції керування фірми й проаналізовані його головні показники господарювання, активу і пасиву у динаміці за колишні 3-4 роки і перспективи господарювання фірми взагалі й за відокремленими шляхами й оцінювання стосовно резервів покращання ефективності роботи товариства.

У практичному пункті досліджено організацію інспектування і здійснення перевірки погашення кредиторської заборгованості підприємства перед постачальниками та сформульовано систему бухобліку в підприємстві та методику внутрішньогосподарського контролювання й узагальнення наслідків ревізії, написання висновку контролю.

В висновках і пропозиціях сформульовано результати зробленого опрацювання за замислом курсового дослідження і висунуті шляхи щодо вдосконалення аудиту погашення кредиторської заборгованості підприємства перед постачальниками.

Перелік застосованих джерел збирається із матеріалів, які використовувались при розгляді теми. По тексту роботи проставлені посилання на номер літератури у регістрі.

У додатку виставлені створені студентом конфігурації документів, баланси й звіт про сукупний дохід із фінансових звітів фірми й інформаційні таблиці, первинні результати аналітичних обчислень і інші матеріали, використані у курсовому досліджені.

Курсовик написаний згідно із методикою вищому навчальному закладі, в котрому він був захищений, а також узгоджено до установ міністерства освіти і науки України. За текстом відображені ілюстративні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації порядку керування. Дана курсова робота була уже успішно здана у провідному ВУЗі. Її можливо вживати як приклад для створення особистої курсової роботи чи для сильнішого вивчення тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит витрат підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.