Організація і методика аудиту

Курсова робота (код: sam338)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Лист пропозиція.
2. Лист зобов'язання.
3. Договір на проведення аудиту з аудиторською фірмою "Практик".
4. Програма та план аудиторської перевірки на підприємстві недержавної форми власності "Назарія".
5. Робочі документи аудитора, що підтверджують перевірку документального оформлення відображення в обліку операцій.
6. Перевірка.
7. Аудиторський висновок по результатам перевірки.
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю та його організація, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має такі розділи як вступ і концептуальні рубрики і контрольні основи й висновок, регістр уживаної літератури та додаток.

У введенні з'ясовано роль тематики курсової роботи і ціль та задачі проекту та простежено предмет та об’єкт і інформаційні бази, методичні засоби, отримані результати дослідження.

В першій частині проаналізовано загальний зміст об’єкту роботи, розгляд ступеню опрацювання досліджуваних тем українськими та іноземними ученими, визнання і доведення доцільності свого напрямку опрацювання питання та оцінку права і підстави й фахових джерел і висунута характеристика стану конструкції керування фірми й оцінені його головні показники діяльності, ресурсів у динаміці за колишні 3-4 роки й можливості розвитку компанії в цілому та за певними напрямами і оцінки щодо запасів покращання ефективності функціонування товариства.

В аналітичній рубриці розроблено систему контролю й здійснення контролю та його організація та проаналізовано систему бухобліку в організації та методику внутрішньогосподарського контролювання й реалізація результатів ревізії й написання звіту аудиту.

В висновках і пропозиціях висвітлено результати проведеного досліду за ідеєю курсового дослідження й виставлені шляхи відносно покращення перевірки та його організація.

Перелік використаних джерел укладається з матеріалів, які були використані при дослідженні проблеми. По тексту роботи проставлені посилання на номер літератури у списку.

В додатках представлені складені автором конфігурації документів, форма №1 й звіти про фінансові результати з фінансової звітності суб’єкта господарської діяльності та аналітичні табличні матеріали, поточні результати оцінювальних розрахунків та інакші матеріали, використані в курсовому досліджені.

Курсовик зроблений згідно із методичними рекомендаціями інституті, в котрому він захищався, а також згідно до вимог міністерства освіти і науки України. По тексту вставлені ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації порядку менеджменту. Дійсна курсова робота була уже успішно захищена в київському інституті. Її можливо споживати як стандарт для написання Вашої курсової роботи або для сильнішого вивчення теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз власного капіталу підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.