Аналіз і оцінка діяльності підприємства

Курсова робота (код: sam340)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика ПП «Укртехнік»
2. Характеристика капіталу ПП «Укртехнік»
3. Затрати на виробництво і реалізації продукції та джерела їх фінансування
4. Прибутки (збитки) ПП «Укртехнік»
5. Оподаткування підприємств
6. Формування і використання обігових коштів підприємств
7. Безготівкові і готівкові грошові операції підприємств
8. Аналіз фінансової діяльності ПП «Укртехнік»
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади економіки підприємства діяльності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі розглянуто актуальність аналізу господарювання підприємств, роз'яснено мету і завдання курсової роботи, а також визначено інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В частині доктрини курсової роботи опрацьовано становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, охарактеризовано сутнісне значення діяльності підприємств, оцінено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, розкрито загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, надано коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, окреслено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В практичному розділі курсової роботи сформульовано аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, з'ясовано організаційно-інформаційну модель аналізу, наведено організацію і здійснення оцінки наявності діяльності підприємства, обстежено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, проаналізовано здійснення чинникового аналізу, висвітлено економічний аналіз якості користування, зумовлено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках розроблено узагальнені результати дослідження аналізу, а також оглянуто путі, що призводять до вдосконалення аналізу діяльності підприємств в умовах ринкових відносин.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит матеріальних ресурсів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.