Облік, аналіз та аудит нематеріальних активів

Курсова робота (код: sam341)

Предмет: фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Характеристика діяльності ПП «Укртехнік»
2. Організація бухгалтерського обліку в ПП «Укртехнік»
3. Облік нематеріальних активів
4. Аудит нематеріальних активів
5. Аналіз стану та використання нематеріальних активів
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю нематеріальних активів підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий облік нематеріальних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота включає введення, а також концептуальні частини та методологічні пункти й висновки і пропозиції, перелік використаних джерел, а також додатки.

У преамбулі представлено значення тематики курсового проекту і мету та завдання дослідження й роз'яснено предмети й об’єкти і інформацію й методологічні прийоми та напрямки апробації роботи.

У концептуальній частині простежено економічний зміст предмету дослідження, оцінку ступеню розкриття поточних питань нашими та зарубіжними ученими, визнання і обгрунтування вимоги особистого напрямку вивчення питання й огляд нормативної основи та фахових джерел, складена характеристика стану структури керування компанії та проаналізовані його головні показники діяльності, активу і пасиву у динаміці за останні три роки і перспектива розвитку компанії взагалі й за конкретними курсами й оцінки стосовно резервів покращання ефективності функціонування товариства.

В методичній рубриці проаналізовано систему інспектування і здійснення контролю нематеріальних активів підприємства й окреслено систему бухобліку в підприємстві та методику внутрішнього контролювання та реалізація результатів контролю та створення звіту аудиту.

У висновку опрацьовано результати здійсненого вивчення за концепцією курсового проекту, висунуті напрями для покращення перевірки нематеріальних активів підприємства.

Перелік використаної літератури збирається з матеріалів, які були використані при розгляді тематики. По тексту курсовика виставлені виноски на номер літератури в переліку.

В доповненнях показані створені автором форми документів, звіт про фінансово-майновий стан та форма №2 із статистичних звітів товариства, інформативні таблиці й загальні результати аналітичних обрахунків й інші джерела, застосовані у курсовій роботі.

Курсовик написаний узгоджено з методичними рекомендаціями університеті, де він був зданий, а також відповідно до вимог МОН України. По тексту зображені графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу керування. Приведена курсова робота була вже вдало здана у столичному університеті. Її можливо споживати як шаблон для написання Вашої курсової роботи або для більшого вивчення теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік, аналіз і аудит орендних операцій підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.