Аналіз позикового капіталу підприємства
Курсова робота (код: sam343)
Зміст
Розділ 1. Теоретичні основи аналізу формування позикового капіталу підприємства.
1.1. Економічний зміст, склад та механізм залучення позикового капіталу підприємства.1.2. Сутність, цілі та задачі аналізу формування позикового капіталу підприємства.
1.3. Системи та методи аналізу формування позикового капіталу підприємства.
Розділ 2. Аналіз стану та ефективності формування позикового капіталу ТОВ «Глобинський м'ясокомбінат».
2.1. Аналіз динаміки обсягів та структури позикового капіталу підприємства.2.2. Дослідження рівня фінансової незалежності підприємства, оцінка факторів, що впливають на нього.
2.3. Аналіз ліквідності та платоспроможності підприємства.
2.4. Аналіз оборотності та ефективності формування позикового капіталу.
Розділ 3. Резерви підвищення ефективності формування позикового капіталу підприємства.
Висновки і пропозиціїСписок використаної літератури
Додатки
передзвоніть за телефоном
надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення
Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.
В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту позикового капіталу підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.
Презентація на тему курсової роботи "фінансовий менеджмент позикового капіталу"
Структура курсової роботи по проблемі
Це курсове дослідження складає вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі проаналізовано актуальність аналізу джерел фінансування, з'ясовано мету і завдання дослідження, а також обстежено наукову новизну дослідження з аналізу. В частині доктрини дослідження визначено місце аналізу в управлінні підприємством, наведено сутнісне значення власного капіталу підприємства, оглянуто нормативно-правову базу з аналізу, опрацьовано загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, роз'яснено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, зумовлено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. У наступному елементі курсової роботи висвітлено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, вивчено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, охарактеризовано вертикальний і горизонтальний аналіз позикового капіталу підприємства, висунуто напрямки удосконалення методики аналізу, представлено методику факторного аналізу, розроблено економічний аналіз якості користування, окреслено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках розкрито узагальнені результати дослідження аналізу, а також досліджено направлення щодо покращення аналізу власного капіталу підприємства в системі господарської діяльності.