Методика аналізу і оцінки показників звіту про фінансові результати

Курсова робота (код: sam345)

Предмет: економіка підприємства

Зміст

Вступ
1. Звіт про фінансові результати як складова фінансової звітності
2. Економіко-правовий аналіз та огляд нормативної бази і спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика підприємства
4. Методика складання звіту про фінансові результати
5. Аналіз фінансових результатів підприємства
6. Аналіз рентабельності підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади економіки підприємства показників звіту про фінансові результати, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "економіка підприємства показників звіту про фінансові результати"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота налічує вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі проаналізовано актуальність аналізу прибутків і збитків, оцінено мету і завдання дослідження, а також обстежено методичні прийоми дослідження з аналізу. В частині доктрини курсової роботи наведено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, зумовлено теорію аналізу фінансових результатів підприємства, з'ясовано законодавчі акти і літературу з аналізу, висвітлено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, опрацьовано структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, сформульовано аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В аналітичній частині курсової роботи представлено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, простежено інформаційне забезпечення та методи аналізу, надано аналіз структури і динаміки показників звіту про фінансові результати, досліджено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, розкрито аналіз впливу факторів на результативний показник, визначено фінансову оцінку ефективності використання, розглянуто застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках розроблено узагальнені результати дослідження аналізу, а також окреслено путі, що призводять до вдосконалення аналізу фінансових результатів підприємства в умовах ринкових відносин.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит зобов'язань підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.