Аналіз показників фінансової звітності підприємства

Курсова робота (код: sam347)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Сутність і призначення фінансової звітності
2. Економіко-правовий аналіз та огляд нормативної бази і спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Методика аналізу Балансу підприємства
5. Методика аналізу Звіту про фінансові результати
6. Методика аналізу Звіту про рух грошових коштів
7. Методика аналізу фінансової звітності підприємства умовах використання сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки показників фінансової звітності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз показників фінансової звітності"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик розподіляється на вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі обстежено актуальність аналізу показників звітів, надано мету і завдання дослідження, а також роз'яснено наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах дослідження наведено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, розроблено економічну сутність фінансової звітності підприємства, висвітлено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, досліджено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, розглянуто структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, простежено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В аналітичній частині курсової роботи проаналізовано розробку і обґрунтування методики аналізу, визначено інформаційне забезпечення та методи аналізу, висунуто організацію і здійснення оцінки наявності показників фінансової звітності підприємства, окреслено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, опрацьовано здійснення чинникового аналізу, оцінено економічний аналіз якості користування, вивчено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках представлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також розкрито шляхи поліпшення аналізу фінансової звітності підприємства в нових умовах господарювання.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит кредиторської заборгованості підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.