Методика аналізу фінансової звітності та ефективності господарювання підприємства

Курсова робота (код: sam348)

Предмет: фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ
1. Фінансова звітність підприємства як об'єкт економічного аналіу
2. Економіко-правовий аналіз та огляд нормативної бази і спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика ТОВ «Глорі Джей»
4. Аналіз показників Балансу підприємства
5. Аналіз показників Звіту про фінансові результати
6. Аналіз показників Звіту про рух грошових коштів
7. Аналіз показників Звіту про власний капітал
8. Аналіз фінансової звітності підприємства умовах застосування комп'ютерної техніки
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту фінансової звітності та ефективності господарювання підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий менеджмент фінансової звітності та ефективності господарювання"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота складає вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі обстежено актуальність аналізу показників звітів, простежено мету і завдання курсової роботи, а також наведено предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи роз'яснено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, окреслено сутнісне значення фінансової звітності підприємства, визначено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, розроблено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, досліджено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, опрацьовано аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В другій частині курсової роботи представлено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, проаналізовано організаційно-інформаційну модель аналізу, розкрито методику загального аналізу фінансової звітності та ефективності господарювання підприємства, оглянуто напрямки удосконалення методики аналізу, охарактеризовано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, сформульовано математичний розрахунок результатів застосування, вивчено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках оцінено узагальнені результати дослідження аналізу, а також висунуто путі, що призводять до вдосконалення аналізу фінансової звітності підприємства в період становлення ринкових відносин.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит витрат на оплату праці підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.